ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

ساختمان کلانتری ۱۹ شهرک جعفریه شهریار با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری رسید .

 

 

شهریار - به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شهریار؛ آیین افتتاحیه و بهره‌برداری از ساختمان کلانتری ۱۹ شهرک جعفریه شهریار با حضور خانواده معظم شهدا، مهندس علیرضا فخاری استاندار تهران ، سردار ظهیری فرمانده نیروی انتظامی غرب استان تهران، شفیع زاده فرماندار ویژه شهریار و محمدصادق کولیوند شهردار شهریار و اعضاء شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولین محلی برگزار شد.

 

شهردار شهریار در این مراسم با اشاره به رشد جمعیت و افرایش مهاجرت بر حفظ و ارتقاء سرانه‌های عمومی به ویژه امنیتی و انتظامی تاکید کرد وگفت: ساختمان کلانتری شهرک جعفریه با توجه به مأموریت‌های ابلاغی و در راستای اتمام پروژه های نیمه تمام در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت که خوشبختانه این ساختمان در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع با زیربنای ۸۰۰مترمربع و با اعتباری برابر با ۱۲ میلیارد تومان احداث ، تجهیز  و در اختیار فراجا قرار گرفت.

 

وی یادآور شد: اجرای این پروژه به صورت جهادی و در کوتاه‌ترین زمان به لحاظ اهمیت و ضرورت، احداث و تجهیز شد که امیدوارم در ارتقاء امنیت و رضایتمندی شهروندان موثر باشد.

 

شایان ذکر است در پایان این مراسم سردار ظهیری به همراه استاندار تهران، با اهدای لوح تقدیر فرماندهی انتظامی غرب استان تهران به پاس زحمات و‌ تلاش های محمد صادق کولی وند شهردار شهریار و مصطفی عموزاده معاون فنی و عمرانی به عنوان مجری پروژه برای ارتقاء سرانه های امنیتی و انتظامی تقدیر و تشکر کرد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group