سحرنگار


شهردار باغستان با اشاره به نقش‌آفرینی مهم فضاهای سبز شهری در جوامع شهری امروز، توسعه متوازن و ارتقا نشاط اجتماعی، گفت: عملیات احداث بوستان ۴ هزار متری خیابان ۱۶ اصلی محله خادم آباد توسط شهرداری باغستان به سرعت در حال انجام است.


سحرنگار - حسن رنجبر شهردار باغستان با اشاره به پروژه احداث بوستان محله خادم‌آباد اظهار داشت: با توجه به رشد جمعیت و مهاجرت فزاینده به شهرها و در نتیجه گسترش همه جانبه شهرها، فضای سبز شهری نقش مهمی به منظور بهبود کیفیت زندگی شهری، کاهش آلودگی هوا و افزایش نشاط اجتماعی دارد.

وی با اشاره به نقش‌آفرینی مهم فضاهای سبز در جوامع شهری امروز افزود: رشد سرانه فضای سبز شهری و احداث بوستان‌ها و پارک‌ها با توجه به اهمیت بالای آن در شهرنشینی امروز، یکی از مهم‌ترین محورهای عملکرد شهرداری‌ها در فرآیند توسعه شهری است.

شهردار باغستان بیان داشت: شهر باغستان با توجه به قرار گرفتن در محور مواصلاتی غرب استان تهران به پایتخت و همجواری با لکه‌های صنعتی و معدنی نیاز مبرمی به افزایش سرانه فضای سبز دارد.

رنجبر با اشاره به توجه مدیریت شهری به این موضوع گفت: شورای اسلامی و شهرداری باغستان از ابتدای دوره پنجم مدیریت شهری نگاه ویژه‌ای را به احداث و بازسازی بوستان‌ها و ارتقا سرانه فضای سبز شهری داشته که پروژه‌های مختلفی در این خصوص تعریف و اجرا شده است.

وی با اشاره به عملیات احداث بوستان محله خادم آباد ادامه داد: عملیات اجرایی احداث بوستان خیابان ۱۶ اصلی محله خادم آباد در زمینی به مساحت ۴ هزار مترمربع نیز یک از پروژه‌های این حوزه است که طی ماه‌های اخیر احداث آن آغاز شده است.

شهردار باغستان با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری این پروژه در دهه مبارک فجر سال جاری تصریح کرد: در این بوستان علاوه بر طراحی فضای سبز امکانات مختلفی همچون زمین بازی کودکان، ایستگاه تندرستی، ست‌های ورزشی و غیره به منظور بهره‌مندی و غنی‌سازی اوقات فراغت شهروندان تعریف شده است.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group