ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


قدس -در نخستین دوره استاندارد «رقابت چالش آتش‌نشانان کشور» که به مناسبت سالروز ولادت باسعادت امام رضا علیه‌السلام در شهر نیشابور استان خراسان رضوی و با حضور آتش‌نشانان منتخب از سراسر کشور برگزار شد، تیم آتش‌نشانی شهرداری قدس در رده انفرادی توسط بهنام خدابنده‌لو و در رده تیمی در جایگاه چهارم کشور ایستاد.

 

 


سحرنگار -به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، در این رقابت‌ها که انتخابی مسابقات جهانی محسوب می‌شد ۲۳۰ نفر از آتش‌نشانان سراسر کشور در قالب ۶۰ تیم حضور داشتند و طی ۲ روز (پنجشنبه و جمعه) با هم به رقابت پرداختند.

 

تیم‌های شرکت‌کننده با استفاده از تجهیزات عملیات مهار آتش اعم از تجهیزات حفاظت فردی و عملیاتی، و لوله‌های آبرسانی نسبت به اجرای سریع آبرسانی و اطفای حریق در یک عملیات فرضی اقدام کردند.

 

بنا بر این گزارش، اعضای تیم آتش‌نشانی شهرداری قدس در این رقابت‌ها شامل محسن سبزی (سرپرست)، بهنام خدابنده‌لو، مهدی محمدپور و سیدمحمد موسوی بودند که در رنکینگ کشوری بهنام خدابنده‌لو در مقام چهارم و همچنین مهدی محمدپور در جایگاه هفدهم قرار گرفتند و بر این اساس هر دو آتش‌نشان شهرقدسی به اردوی تیم ملی آتش‌نشانان برای شرکت در مسابقات جهانی فرانسه دعوت می‌شوند.

 

همچنین کاپ پیشرفت تیمی از سوی انجمن ورزش آتش‌نشانان کشور به تیم آتش‌نشانان شهرقدس اهدا شد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group