ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


همزمان با هشتمین روز از گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی خانه فرهنگ و هنر کرشته شهریار با حضور مسئولان استانی و محلی افتتاح شد.

 


سحرنگار - شهردار شهریار در حاشیه افتتاح خانه فرهنگ و هنر که با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران ،طاهری فرماندار شهرستان شهریار،سردار ظهیری فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران ، ریاست و اعضاء شورای اسلامی شهر ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت : امروز شاهد کلنگ زنی کلانتری شهرک جعفریه وتیسفون در زمینی به مساحت یک هزارمترمربع و زیربنا ۷۰۰مترمربع وبا اعتبار اولیه ۴۲میلیارد ریال و احداث کلانتری محمدآباد در زمینی ۱۵۰۰مترمربع و زیربنا ۷۰۰مترمربع و اعتبار اولیه ۴۲میلیارد ریال بودیم .

بهروز کاویانی ادامه داد : با توجه به اینکه خانه فرهنگ و هنر نقش به سزایی در گسترش فرهنگ شهروندی و ارج نهادن به فرهنگ و هنر در محلات میشود و همچنین خدمات فرهنگی و هنری و تامین نیازهای فرهنگی شهراز قبیل برگزاری نمایشگاه های هنری در اینگونه محل ها انجام میگیرد احداث خانه فرهنگ و هنر از جایگاه ویژه ای برخوردار بود و امروز شاهد افتتاح آن هستیم.

شهردار شهریار تصریح کرد : خانه فرهنگ وهنر کرشته شهریار در زمینی به مساحت ۱۸۳۰مترمربع ،زیربنا ۷۸۷۰مترمریع ،اعتبار اولیه ۱۱۰میلیارد ریال و ارزش روز پروژه اعتباری بالغ بر ۷۸۰میلیارد ریال و امکاناتی همچون کتابخانه عمومی،نگارخانه،گالری،سالن همایش و کنفرانس،کارگاه های آموزشی و خانه سازمان های مردم نهاد را نیز دارا میباشد .

وی پروژه های شهرداری شهریار را به صورت عدالت محور در تمامی محلات برشمرد و خاطر نشان کرد : از آنجا که در سیستم مدیریت شهری برطرف کردن نیازهای تمام مناطق شهر در الویت قرار دارد و با این هدف پروژه هایی نیز در مناطق دیگر به مرحله بهره برداری رسیده اند که در مناسبت های بعدی به افتتاح میرسد .

کاویانی از تمامی مسئولان به جهت پیشبرد این پروژه صمیمانه قدردانی و تشکر کرد و اظهار داشت : امیدوارم با به بهره برداری رسیدن پروژه ها گام مهمی در توسعه شهر و رفاه شهروندان برداریم و شاهد نشاط و امنیت خاطر شهروندان باشیم .

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group