ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


با هدف حمایت از ناوگان تاکسی رانی و اتوبوسرانی تعداد ۴۸۸۰حلقه لاستیک با اعتبار ۴۵ میلیارد ریال به طور رایگان در میان رانندگان توزیع می شود.

 


سحرنگار - مهندس نوروزی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شهریار با اعلام این خبر گفت: در شرایط سخت کرونایی و در راستای حمایت از قشر شریف رانندگان برای ۲۵۵۰ تاکسی درون شهری و برون شهری دو حلقه لاستیک و برای ۹۵ دستگاه اتوبوس چهار حلقه لاستیک در نظر گرفته شده که با حضور سرپرست شهرداری ،ریاست و اعضاء شورای اسلامی شهر بین رانندگان توزیع شد.


وی افزود:حمایت از حمل و نقل عمومی و تشویق شهروندان به استفاده از ناوگان عمومی ایمن و ارزان قطعا در حفظ محیط زیست، کاهش ترافیک و رفاه و آسایش شهروندان موثر است .


معاون حمل و نقل وترافیک با اشاره به ضرورت تقویت ناوگان اتوبوسرانی نیز افزود: با هدف ارتقاء خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی و کاهش آلایندگی ها و جابجایی ایمن مسافرین بازسازی اتوبوس ها در دستور کار قرار دارد وبرای این منظور۸۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است که تعمییرات داخلی ،امکانات فنی وشکل ظاهری اتوبوس ها در این بازسازی مورد توجه قرار دارد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group