ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

قدس - مهندس سعید شهلی شهردار قدس در بازدید از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و در نشست با معاون ورزشی سازمان بر انجام اقدامات زیرساختی در جهت رشد و توسعه ورزش شهرقدس تأکید کرد.

 

 

سحرنگار - به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس شهلی در این دیدار گفت: علیرغم وجود پتانسیل‌های ورزشی فراوان در شهرقدس، به دلیل عدم حمایت لازم و نبود توجه کافی به اجرای کارهای ریشه‌ای و زیرساختی، شاهد بازدهی مطلوب و مورد نظر در این حوزه نیستیم.

 

وی افزود: نگاه شخص بنده و اعضای محترم شورا در دوره ششم به امر ورزش بسیار مثبت و مطلوب بوده و معتقد به اجرای کارهای اساسی و  ماندگار در شهر هستیم.

 

شهردار قدس ادامه داد: اولویت در حمایت مطلوب و زیرساختی برای رشد ورزش، تامین مکان مناسب، تجهیزات لازم، مربی و کادر فنی زبده می باشد.

 

مهندس شهلی عنوان کرد: ساماندهی و تجهیز اماکن ورزشی شهرداری جزو برنامه‌های اولویت‌دار مدیریت شهری است که تعدادی از آنها در دست اجراست و تعدادی دیگر به صورت ویژه در دستور کار است.

 

وی خاطرنشان کرد: هدف ما این است که حمایت از ورزشکاران و تیم‌های ورزشی موجود در شهر به گونه‌ای باشد که بتوانند در رده‌های معتبر در سطح کشور بدرخشند و استعدادهای نهفته شهر دیده شوند و پیشرفت کنند. لیکن متولیان ورزشی مجموعه مدیریت شهری موظفند این ماموریت خطير را به سرانجام مطلوب برسانند.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group