ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 قدس- امام جمعه شهر قدس گفت: تلاش دشمن در ناامن جلوه دادن شهرهای اطراف تهران محکوم به شکست است.

 

 

سحرنگار - حجت الاسلام رضا جوکار شامگاه دوشنبه در جلسه شورای اداری قدس به اتفاقات و خسارات اغتشاشات ۹۸ اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه امسال معرفت و بصیرت مردم، تدابیر دولت همبستگی و انسجام مدیریتی در شهرستان همه در کنار هم باعث شد از خیلی از مسائل پیشگیری شود و اتفاق ضد امنیتی رخ ندهد.

 

وی در ادامه خطاب به افرادی که سعی دارند، شهر را ناامن جلوه دهند، گفت: این افراد در فضای مجازی همان حرفی که دشمن مبنی بر اینکه شهرهای اطراف تهران امنیت ندارد و دستگاه‌های فرهنگی تعطیل است، را می‌زنند و می‌خواهند ما را سرگرم حواشی کنند و از متن کار که خدمت به مردم، تسریع در اجرای امور مردم و ارتقای رضایتمندی آن‌ها است، بازدارند، تلاش دشمن در ناامن جلوه دادن شهرهای اطراف تهران محکوم به شکست است.

 

امام جمعه شهرقدس گفت: توطئه دشمن همین است، که جنگ داخلی شهری و خیابانی راه بیاندازد و برخورد قضائی و قانونی با این افراد که در فضای مجازی به این مسائل دامن می‌زنند، ضروری است.

 

وی افزود: شهر قدس در اوج امنیت قرار دارد و اجازه نمی‌دهیم، اسم منفی روی شهر قدس بگذارید، این شهر پیشینه بلند فرهنگی دارد و باید روی این مسائل کار کنیم.

 

جوکار در ادامه به جوانان نخبه اشاره و خاطر نشان کرد: امروز در شهرستان قدس مجموعه‌ای از نخبگان جوان ساماندهی شده اند، که مدیران باید این مجموعه نخبگان بسیج را به عنوان مشاور استفاده کنند و با توجه به اینکه من و شما خیلی فرصت فکر، تحقیق و پژوهش نداریم و فرصت به روز رسانی پیدا نمی‌کنیم باید از جوانان به روز در همه زمینه‌ها استفاده کنیم.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group