ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


قدس - حیدریان، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران، از مسعود مختاری شهردار قدس به پاس عملکرد مجموعه مدیریت شهری در افزایش سرانه‌ فضای سبز شهری با اهدای لوحی، تقدیر به عمل آورد.

 

سحرنگار - به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، صبح امروز مهندس مسعودی مدیر منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان‌های غرب استان تهران، به نمایندگی از مدیر کل منابع طبیعی استان تهران با حضور در دفتر شهردار، از مهندس مختاری تقدیر نمود.

 

بنا بر این گزارش، در متن این تقدیرنامه خطاب به شهردار قدس آمده است:

بدون شک خدمت بی منت به مردم شریف و تلاش‌های صادقانه برای ارتقاء و کارآمدی نظام جمهوری اسلامی و اهتمام به توسعه و پیشرفت شهرستان قدس، توفیق بزرگی است که مرهون الطاف حضرت حق تعالی می باشد لذا بر خود فرض می کنم، به مصداق کلام شریفه «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» از مساعی جنابعالی در امر برگزاری مراسم هفته منابع طبیعی و آبخیزداری که یاریگر حامیان و حافظان انفال بوده‌اید، تقدیر و تشکر نمایم.


ضمن عرض تبریک سال نو و آغاز بهار طبیعت، توفیقات روزافزون شما را از خداوند متعال در سایه توجهات حضرت ولی عصر امام زمان ارواحنافداه، تحت زعامت ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) در راستای سیاست های راهبردی دولت تدبیر و امید مسئلت دارم.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group