ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

شهریار - محمدرضا شمسایی، سرپرست شهرداری باغستان از تخصیص 24700 مترمربع زمین‌جهت احداث بیمارستان در این شهر خبر داد .

 

 

سحرنگار -شمسایی گفت: طی نشست‌های متوالی و تخصصی با مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهریار، لزوم ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات درمانی به شهروندان و احداثدبیمارستان در این شهر مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت تا واگذاری زمین از طرف شهرداری صورت پذیرد و شبکه بهداشت و درمان نیز عملیات احداث آنرا در دستور کار قرار دهد.


سرپرست شهرداری باغستان افزود: حاصل جلسات مدیران شهر باغستان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهریار در صحن شورای محترم شهر مورد تصویب و همچنین تایید کمیته انطباق فرمانداری محترم قرار گرفت و‌ اکنون آماده واگذاری زمین مذکور به متولی بهداشت و درمان شهرستان شهریار هستیم.

 

شمسایی تصریح کرد: اکنون تشریفات قانونی واگذاری زمین به شبکه بهداشت و درمان شهریار در حال انجام است و آن مجموعه می‌تواند آماده‌سازی نقشه و عملیات احداث بیمارستان شهر باغستان را آغاز نماید.


سرپرست شهرداری باغستان درخصوص جانمایی این مرکز درمانی نیز خاطرنشان کرد: امکان دسترسی سهل و آسان شهروندان به این مرکز و همچنین پیشگیری از معضلات ترافیکی، از دغدغه‌های مدیریت شهری و مجموعه شورای محترم شهر بود که نهایتا محدوده ورودی منطقه باباسلمان برای این امر اختصاص یافت تا قابل دسترسی همه شهروندان عزیز باشد.

 

شمسایی در پایان تاکید کرد: امید است عزیزان شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهریار طبق توافقاتی که درخصوص زمان‌بندی بهره‌برداری این‌ پروژه مهم صورت گرفته است، عمل نموده و در کمترین زمان ممکن شاهد بهره‌برداری از بیمارستان شهر باغستان باشیم.

 

در پایان جا دارد از پیگیری‌های دکتر حق‌وردی نماینده محترم حوزه مشق در مجلس شورای اسلامی و همچنین حمایت‌های مجموعه شورای محترم شهر باغستان تشکر نمایم.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group