ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


شهریار- نماینده مردم شهرستانهای شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه برخورد با ساخت و ساز غیر مجاز باید حین ارتکاب تخلف جلوگیری کرد گفت:در موضوع ساخت و سازهای غیر مجاز ابتدا باید با عوامل برخورد شود و در مرحله بعد نباید اجازه داد که افراد از ابتدا اقدام به تخلف کنند و در نهایت با متخلفان نباید به شکل گزینشی برخورد نمود.

 


سحرنگار - حسین حق وردی شامگاه روز شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در خانه ملت برگزار شده بود ضمن تاکید ممانعت از ساخت و ساز غیر مجاز اظهار داشت : در قانون حفظ اراضی زراعی و باغ ها یک تبصره و ماده وجود دارد که متاسفانه مسولین ذی ربط به همین ماده بسنده کرده اند و از قابلیت های این قانون استفاده نشده است.
وی ادامه داد: خیلی از مردم در مراجعات به بنده نسبت به برخورد گزینشی در ساخت و ساز غیر مجاز گله مند هستند و طبق گفته کارشناسان زراعی اماکنی که تخریب می شوند دیگر قابلیت برگشت به چرخه زراعت و باغی را از دست می دهند.
وی تصریح کرد: بنده به هیچ عنوان از ساخت و ساز غیر مجاز حمایت نمی کنم اما یک ویلا یک شبه ویلا نمیشود چرااز عوامل ساخت و ساز غیر مجاز برخورد نمی شود و خیلی از این موارد مشمول مرور زمان شده و ما این را قبول نداریم و در این بین نه کسی رای دیوان را میپذیرد و نه با عوامل ساخت و ساز غیر مجاز برخورد میشود .
نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قبل از هدررفتن مصالح ملی باید با ساخت و ساز غیر مجاز مقابله میشد بیان کرد : مگر ادارات مجبور بودند به مکانهای غیر مجاز انشعاب قانونی بدهند چرا جهاد در این موضوع پاسخگو نیست و قبل از اینکه ثروت ملی هدر رود کسی اقدام نمی کند .
حق وردی یاد آور شد: با همکاری فرمانداری بخشداری ها دهیاری ها برای هر شهر حتی روستا ها سند و شناسنامه ای تهیه میشود تا توانمندی ها ظرفیت ها در هر حیطه و مشکلات در آن درج شود و من قبل از شروع به کار نیز طی جلسات با فرمانداران و الویت های هر شهر مشخص شده به طور مثال بیمارستان امام خمینی شهریار که هر سه شنبه جلسه صورت میگیرد تا انشالله تا پایان دولت به بهره برداری برسد .

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group