ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


شهریار - سرپرست شهرداری باغستان با اشاره به شناسایی و برخورد شهرداری باغستان با سودجویانی که اقدام به قطع درختان می‌کنند، گفت: از شهروندان شریف باغستان خواهشمندم در جهت حراست از فضاهای سبز، در صورت مشاهده موارد مشابه از قطع و برش درختان از طریق سامانه ۱۳۷ یا حوزه خدمات شهری اطلاع‌رسانی کنند.


سحرنگار - به گزارش روابط عمومی و امور‌بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری باغستان، محمدرضا شمسایی سرپرست شهرداری باغستان گفت: مسئله حفظ و صیانت از فضاهای سبز شهری و درختان همواره یکی از مهم‌‌ترین وظایف شهرداری‌ها بوده و مقابله با دست‌اندازی سودجویان و خرابکاران در این حوزه یکی از مهم‌ترین اهداف مدیریت شهری باغستان است.

 

وی با اشاره شیوه فعالیت سودجویان در رابطه با قطع درختان، افزود: افراد سودجو شبانه اقدام به برش بخشی از تنه درختان می‌کردند تا این درختان خشک شده و یا طی چندین مرحله این برش‌ها را انجام می‌دهند تا از الوار درختان استفاده کنند.

 

سرپرست شهرداری باغستان بیان‌کرد: این موضوع در شهر باغستان و مناطق فعالیت این سودجویان و تخریب‌کنندگان محیط زیست از سوی شهرداری شناسایی شده و شهرداری باغستان اقدام به قراردادن نگهبان به ویژه در ساعات پایانی شب و بامداد به منظور حراست از درختان کرده است.

 

شمسایی گفت: افراد سودجو بدانند که شهرداری در این مسئله هیچ مماشاتی نخواهد داشت و از شهروندان شریف و طبیعت‌دوست باغستان نیز خواهشمندم موارد مشابه را به منظور مقابله به شهرداری باغستان، حوزه خدمات شهری یا سامانه پاسخگویی ۱۳۷ اطلاع دهند.


سرپرست شهرداری باغستان تصریح‌کرد: در کنار حمایت مجموعه نیروی انتظامی، قطعا این افراد سودجو از سوی شهرداری باغستان جهت برخورد قانونی به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group