ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
 شهریار - نماینده مجلس شورای اسلامی در حوزه مشق از نحوه اجرای پروژه زیرگذر بسیج بازدید نمود
 
 
 

 

سحرنگار - به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شهریار؛ با حضور حسین حق وردی نماینده مردم شهرستانهای غرب استان تهران در مجلس شورای اسلامی، محمدصادق کولی وند شهردار شهریار و معاون فنی و عمرانی، اعضای شورای اسلامی و دیگر مسئولین، از نحوه اجرا و پیشرفت پروژه زیرگذر بسیج شهریار بازدید بعمل آمد.

 

در این بازدید مدیر شرکت آباد راهان پارس که وظیفه ساخت این پروژه را بر عهده گرفته ضمن تقدیر از همکاری مجموعه شهرداری، در خصوص اقدامات انجام گرفته در راستای پیشرفت کاری خود را ارائه و به برخی از مشکلات نیز در حوزه ترافیک و موانع موجود اشاره کرد.

 

شهردار شهریار نیز در این بازدید اظهار داشت: یکی از دغدغه های مهم مدیریت شهری اتمام این پروژه بدلیل شرایط ترافیکی مسیر میدان جهاد تا میدان بسیج است که همکارانم با پیگیری و نظارت جدی تمام اهتمام خود را برای به سرانجام رساندن آن تا پایان امسال بکار بسته اند.

 

محمدصادق کولی وند همچنین خاطر نشان کرد : با جلساتی که در طول هفته به صورت مستمر با مجری این پروژه برگزار می گردد تمام مشکلات احصا شده و تمهیدات لازم در خصوص رفع و سرعت بخشیدن به اتمام آن در دستور کار گرفته است.

 

حسین حق وردی نماینده مردم شهرستانهای شهریار ، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی نیز پس از این بازدید ضمن ابراز خرسندی از انتخاب پیمانکار قوی و با تجربه برای این پروژه بیان داشت: با اهتمام و تلاشی که امروز مشاهده می شود قطعا شاهد به سرانجام رسیدن آن در آینده نزدیک خواهیم بود و بخشی از مشکلات عمده ترافیکی در این مسیر مرتفع خواهد شد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group