ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


ملارد - شهردار ملارد بمنظور کاهش بار ترافیکی در ورودی خیابان امام خمینی در ساعات پیک ترافیک و تسهیل در رفت و آمد شهروندان از ساخت راهبند متحرک در دوربرگردان روبروی خیابان معلم خبر داد.

 

 

سحرنگار - به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد در مطالعات میدانی از اوضاع ترافیک شبانگاهی بلوار رسول اکرم (ص) و گزارشات مکرر پلیس راهور مبنی بر تراکم تردد در این محور و ایجاد بار ترافیکی در ورودی خیابان امام خمینی (ره) شهرداری ملارد تمرکز خود را جهت رفع این مشکل معطوف کرد.

 

بهمنی شهردار ملارد گفت: تمرکز اصناف متعدد و دسترسی آسان شهروندان به مایحتاج روزمره در خیابان امام باعث ایجاد تردد بیش از حد ظرفیت در خیابان فوق شده و در ساعاتی از روز موجب ایجاد ترافیک سنگین میشود .

 

وی در ادامه افزود : ترافیک ایجاد شده در ساعات پیک ترافیکی در محل الصاق بلوار رسول اکرم (ص) با خیابان امام موجب خلل در تردد خودروها و در راس آنها درصورت بروز حوادث غیرمترقبه خودروهای امدادرسان و خدمات رسان می گردد . که در این راستا شهرداری با طرح موضوع در شورای هماهنگی ترافیک شهرستان و اخذ مجوز ، اقدام به ساخت راهبند متحرک در دوربرگردان روبروی خیابان معلم نمود تا در مواقع پیک ترافیک اقدام به هدایت ترافیک به سمت دوربرگردان ابتدای خیابان بهاره نماید.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group