ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
 
قدس -  حسین چناقچی، رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس با بیان اینکه ایجاد آرامش فضای کسب‌وکار، نشاط اجتماعی، استقبال از بهار و ساماندهی دستفروشان اولویت مدیریت شهری در اسفندماه است، گفت: ساماندهی دستفروشان در ۷ نقطه شهر برای ایام پایان سال صورت می‌گیرد.
 
 

 

سحرنگار - به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، چناقچی در جلسه کمیسیون اصناف که با حضور معاون خدمات شهری، مسئول رفع سد معبر، رییس اتاق اصناف و رییس اتحادیه پوشاک و با هدف بررسی و ساماندهی دستفروشان در ایام پایانی سال برگزار شد، گفت: شهرستان قدس دارای ۲۴ اتحادیه و ۱۲هزار واحد صنفي فعال است که مایحتاج عمومی شهروندان عزیز را تامین می‌کنند که چشم امیدشان به فروش پایان سال است، اما فعالیت بدون برنامه دستفروشان، این مهم را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

 

وی افزود: از طرفی نیز افرادی که به دستفروشی می‌پردازند، افرادی با آبرو هستند که برای تامین نیاز خانواده‌های خود از این راه امرار معاش می‌نمایند.

 

چناقچی اظهار داشت: برای ساماندهی بازار پایان سال و جلوگیری از هرگونه نزاع و درگیری باید واحد رفع سد معبر با نیروی انتظامی ارتباط تنگاتنگی داشته باشد و هشدارهای لازم را بدهند.

 

وی عنوان کرد: در پایان جلسه مقرر شد که بازار غیررسمی در سه‌راهی خیابان شهید عالمی جمع‌آوری شود، واحد رفع سد معبر شهرداری نسبت به ساماندهی و کنترل معابر و میادین شهر اقدام کند و شرایط کسب و خریدهای نوروزی برای شهروندان محترم با آرامش همراه باشد.

 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group