ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


علی ملکی شهردارشهریار درجلسه شورای معاونین با تاکید برضرورت تلاش معاونین ، مدیران شهری و مسولین واحدها در بررسی مسایل و مشکلات شهری، انجام وظایف و ماموریت های ذاتی با عدالت محوری و محرومیت زدایی وارتقاء خدمات رسانی گفت : تلاش جهت تحقق بودجه سال به عنوان سند توسعه شهری با مشارکت شهروندان ادامه دارد

 


سحرنگار - ملکی شهردار شهریار  احداث ساختمان شهرداری ،تسهیل در صدور پروانه ساختمانی ،تهیه طرح جامع ترافیکی شهر ،تقویت حوزه حمل و نقل عمومی و ارتقاء ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی و مناسب سازی معابر برای معلولین را از جمله طرح هایی محوری دانست که در جهت رضایتمندی مردم ،تامین رفاه و آسایش شهروندان و تکریم ارباب رجوع در اولویت پیگیری و اجرایی شهری قرار دارد.

شهردارشهریار ترافیک معابر سطح شهر از جمله خیابان ولیعصر، دستفروش ها وایجاد سدمعبر وساخت وسازهای غیرمجاز در محدوده و حریم شهر را ازجمله ناهنجاری ها ومعضلات شهری دانست و بر ضرورت برنامه ریزی و ساماندهی این معضلات با همکاری شهروندان تاکید کرد.

وی افزود :ساخت وسازهای غیرمجاز موجب تضییع حقوق شهروندی و تهدید سلامت و ایمنی شهراست وتاثیر منفی برتوسعه پایدار شهری و نظم عمومی دارد ودر این راستا مدیریت شهری با درک اهمیت این موضوع ،مقابله باساخت وسازهای غیرمجازرا در دستورکار داشته و با هماهنگی دستگاه های نظارتی با متخلفین برخورد می کند.

تسهیل در تردد شهروندان ،روان سازی ترافیکی و مناسب سازی معابر برای معلولین به ویژه در نقاط مرکزی شهراز جمله دیگر مطالبات شهروندان است و لازم است باتهیه و تدوین طرح های جامع ترافیکی ،تقویت حمل و نقل عمومی و خرید و تجهیز ناوگان اتوبوس و تاکسی و توسعه و تکمیل زیرساخت ها ازجمله تکمیل تقاطع غیرهمسطح بسیج شاهد روان سازی ترافیکی با مشارکت شهروندان باشیم.

ملکی تحقق بودجه شهرداری با اتکاء به منابع درآمدی پایدار، صرفه جویی در هزینه ها و سرمایه گذاری بخش خصوصی راقابل تحقق و دستیابی دانست وبرفعال شدن کمیته درآمد وشناسایی ورفع موانع تاکید کرد.

شهردار شهریار ساماندهی دست فروش ها ومقابله با سدمعبر با حفظ کرامت انسانی خریداران و فروشندگان را مطالبه شهروندان دانست و گفت : با برون سپاری ساماندهی مقابله با ایجادسدمعبر ودست فروشان با مشارکت شهروندان و صاحبان واحدهای تجاری و مغازه ها امید است این معضل ساماندهی شده وشاهدنظم بیشتر شهری گردیم.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group