ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

شهریار- پروژه های خدماتی و آموزشی شهرداری شهریار افتتاح شد

 

 

سحرنگار - شامگاه روز سه شنبه 4پروژه خدماتی و آموزشی شهرداری شهریار با حضور نورالله طاهری فرماندار، بهروز کاویانی شهردارو جمعی از اعضای شورای اسلامی و معاونان شهرداری به بهره برداری رسید.

 

شهردار شهریار درحاشیه افتتاح گرمخانه و مددسرای نگار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این پروژه به مساحت 2850متر مربع و زیر بنای 1080متر مربع ،دارای سالن اصلی با ظرفیت 300 نفر، 6سوئیت اقامتی، یک اتاق مشاور روانشناسی ، دو اتاق اداری و 4 سرویس حمام و بهداشتی و آشپزخانه و محوطه باز می باشد

 

کاویانی ضمن قدردانی از خانواده مرحوم شهبازیان که زمین این مرکز را وقف نمودند تصریح کرد: هزینه ساخت و تجهیز این مجموعه بالغ بر90 میلیارد ریال و از تمامی افرادی که ما را در ساخت و تکمیل این پروژه ارزشمند همراهی نمودند قدردانی و تشکر کرد.

 

وی به افتتاح مرکز کنترل ترافیک شهرداری شهریار پرداخت و افزود: مرکز کنترل ترافیک شهرداری شهریار از جمله هوشمندسازی شهری است که این پروژه دارای 12 دستگاه نمایشگر 55اینچ از نوع والپ مپ و سایر ملزومات است که برای 8 کاربر تعریف شده است.

 

وی ادامه داد: این پروژه با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد ریال به کمک دوربین های ترافیکی موجود در سطح شهر به یاری مدیران حوزه ترافیک به خصوص پلیس راهور آمده است و امیدواریم این طرح باعث توسعه نظارت شبانه روزی و نظم و انظباط در تردد خودروها به خصوص در حوزه حمل و نقل عمومی گردد.

 

کاویانی توجه به حوزه آموزش را نیز یکی دیگر از برنامه های شورای اسلامی شهر و شهرداری عنوان کرد و دراین باره اظهارداشت: امروز پروژه مدرسه 12 کلاسه سپیده کاشانی در شهرک المهدی فاز یک اندیشه را داریم که این پروژه در زمینی به مساحت 2050متر مربع و در 4 طبقه و با امکانات کامل در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت.

 

وی یاد آور شد:آموزشگاه 12 کلاسه غیاث الدین جمشید کاشانی در محله وائین به مساحت 2600 متر مربع و زیربنای 1500 مترمربع احداث گردیده که این مجموعه نیز باعث افزایش سرانه های آموزشی می شود .

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group