ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


۳ پروژه عمرانی در حوزه‌های کشاورزی، آموزشی و ورزشی به مناسبت هفته دولت با حضور استاندار تهران، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و فرماندار شهریار افتتاح شد.

 


سحرنگار- به مناسبت هفته دولت و با حضور دکتر محسنی بندپی استاندار تهران‌، مهندس چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، مهندس صحرایی مدیرکل دفتر فنی استانداری تهران در شهرستان شهریار، ۳ پروژه عمرانی در این شهرستان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

این پروژه‌ها شامل مجتمع آبیاری تحت فشار کشاورزی با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال، مجموعه ورزشی شهید سلیمانی روستای رضی‌آباد بالا با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال و آموزشگاه ۱۵ کلاسه استاد زرین‌کوب در امیریه شهریار بود.

نوراله طاهری فرماندار شهریار در حاشیه این مراسم اظهار کرد: به حمدالله امروز پروژه‌های بسیار مطلوبی در سطح شهرستان شهریار در حوزه‌های مختلف آماده افتتاح است که امروز ۳ پروژه با حضور استاندار محترم تهران به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: طی چند سال گذشته بیش از ۱۳ مدرسه سالانه احداث و تحویل شده شده که در هفته دولت جاری ۱۰ مدرسه آماده افتتاح است و در دهه مبارک فجر نیز به همین تعداد مدرسه آماده افتتاح خواهد شد.

فرماندار شهریار با اشاره به افتتاح ۴ پروژه ورزشی در سطح شهرستان خاطرنشان کرد: در بخش کشاورزی ۱۵۰ هکتار آبیاری قطره‌ای و ۱۰ هزار مترمربع گلخانه آماده بهره‌برداری است تا وضعیت بهره‌برداری آب در شهرستان بهبود یابد.

طاهری گفت: مجموعا حدود ۲ هزار میلیارد تومان پروژه با اشتغالزایی ۱۹۱۰ نفر در سطح شهرستان شهریار در هفته دولت افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group