ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


قدس - در دومین روز از دهه مبارک فجر چند طرح عمرانی و آموزشی باحضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

 


سحرنگار - مراسم افتتاح و بهره برداری از پروژه های عمرانی دهه فجر با حضور غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران ، لیلا واثقی فرماندار، حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار امام جمعه و مسئولین شهرستانی برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران با بیان اینکه شهرستان قدس ضمن برخورداری از ظرفیت‌های فراوان دارای پیچیدگی‌های خاص است، اظهار داشت: طی سالیان گذشته با تراکم جمعیت و مهاجرت‌پذیری در این شهرستان شرایط ویژه‌ای به وجود آمده و رشد و توسعه این شهرستان نیازمند رویکرد و نگاه ویژه‌ای است تا توسعه‌پذیری این منطقه مطابق و متناسب با مهاجرت‌پذیری آن باشد.

معاون استاندار تهران در تشریح مهم‌ترین پروژه‌های قابل افتتاح استان تهران در دهه فجر امسال، گفت: در دهه فجر امسال شاهد افتتاح ۱۲۰۰۰ پروژه عمرانی خدماتی و سرمایه گذاری ۱۶ هزار میلیارد تومان برای اشتغال در سطح استان تهران خواهیم بود.

به گفته معاون استاندار تهران؛ سهم شهرستان قدس افتتاح ۱۵ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۶۲۳ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی و نهادهای دولتی می باشد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group