ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


قدس - مهندس سعید ندیری، رئیس شورای اسلامی شهر قدس در صد و نود و سومین جلسه رسمی پارلمان شهری قدس که عصر روز گذشته با حضور اعضا و شهردار در صحن شورا برگزار شد، ضمن اشاره به اهمیت گسترش، حفظ و نگهداری فضای سبز شهری، تأمین آب جهت آبیاری این فضا را حیاتی برشمرد و استفاده از پساب تصفیه شده جهت آبیاری فضای سبز شهری را ضروری دانست.

سحرنگار- به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، رئیس شورای اسلامی شهر قدس گفت: تأمین آب مناسب برای آبیاری فضای سبز شهری یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های حفظ این فضا می‌باشد. با توجه به مسأله کمبود آب عملا افزایش استفاده از منابع آب زیرزمینی به صلاح نیست و می‌بایست فرآیند استفاده از پساب تصفیه شده در شبکه آبیاری فضای سبز سرعت مضاعف بگیرد.
مهندس ندیری افزود: از ادوار گذشته مدیریت شهری کارهای خوبی برای احداث شبکه آبیاری پساب انجام داده اما می‌بایست به زودی این شبکه مورد بهره‌برداری قرار گیرد تا کمک شایانی به حفظ و نگهداری فضای سبز شهری کند.
رئیس شورای اسلامی شهر قدس خاطرنشان کرد: در همین راستا در روزهای آتی جلسه ای با مسئولان ارشد مجموعه آب و فاضلاب استان برگزار خواهیم کرد که ان شاءالله تفاهم مطلوبی با هدف حفظ فضای سبز شهری با مسئولین امر داشته باشیم.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group