ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قدس_ رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس گفت :امسال پروژه های شاخصی در بودجه تعریف شده است اما الویت مدیریت شهری تکمیل پروژه های نیمه کاره است.

سحرنگار - حسین چناقچی به برخی پروژه‌های نیمه تمام اشاره کرد و در این باره اظهار داشت: پروژه استخر در محله کم برخودار محمد آباد که بخش زیادی از این پروژه در دوره قبل کار شده، استخر در منطقه سرخه حصار و آتش نشانی از جمله پروژه ها می باشد.

وی به بودجه سال ۱۴۰۲ شهر قدس اشاره کرد و افزود: امسال بودجه ۱۸۰۰ میلیاردی در نظر گرفته شده است و پروژه های خوبی پیش بینی کرده ایم و امیدواریم در سال جاری با خدمت رسانی در راستای پاسخگویی به مطالبات قانونی و به‌حق شهروندان گام‌های موثری برداشته باشیم .
رئیس شورای اسلامی شهر قدس تصریح کرد : شهر قدس در استاندارهای فضای سبز عقب مانده از این رو توسعه فضای سبز و افزایش سرانه ها در بودجه تعریف شده است.
وی در ادامه انتقال پساب تصفیه خانه شهر قدس را از الویت ها برشمرد و تاکید کرد : یکی از مطالبات به حق مردم انتقال پساب تصفیه خانه است و با بحران آب که روبرو هستیم به خصوص در بخش کشاورزی و آبیاری فضای سبز با انتقال این آب بخش عمده ای از مشکلات برطرف خواهد شد ‌.
چناقچی در رابطه با خط مترو در غرب استان تهران نیز گفت: با پیگیری های نماینده محترم مجلس و ریاست جمهور همچنین استاندار بودجه برای این موضوع پیش بینی کردیم و مطالعات این موضوع شروع شده است و ما هم برای این موضوع اعلام آمادگی کرده‌ایم و همچنین توسعه ناوگان حمل و نقل با توجه به فرسودگی ناوگان برون شهری به خصوص اتوبوسها در تلاش هستیم با بودجه ای که در نظر گرفتیم تعدادی اتوبوس به خطوط حمل و نقل برای جابجایی همشهریان عزیز بتوانیم تهیه کنیم.
رئیس شورای اسلامی شهر قدس افزود : در جهت توسعه فضاهای ورزشی چند پروژه ورزشی نیمه کاره و کلنگ زنی داریم و در بودجه امسال پیش‌بینی کردیم که به سرانجام برسانیم .
وی در ادامه جمع آوری آبهای سطحی شهر قدس را یکی از الویت های دیگر برشمرد و اظهار کرد: یکی از مطالبات به حق شهروندان عزیز جمع آوری آب های سطحی است که در مواقع بارندگی آبگرفتگی های رخ می‌دهد در این راستا کار شروع شده است تا در مواقع آبگرفتگی مردم دچار مشکل نشوند .
چناقچی به رفع معضل ترافیک اشاره کرد و گفت : متاسفانه در بعضی از معابر گره های ترافیکی داریم امیدواریم بتوانیم برطرف کنیم در مبحث ترافیک که از مشکلات عمده مردم است و سالهای سال از این موضوع رنج می‌برند و به طور مقطعی کارهایی انجام شده و متاسفانه جوابگو نبوده است و ما طرح جامع ترافیکی را برنامه ریزی کرده ایم تا بتوانیم این مشکل را به صورت ریشه حل کنیم .
وی ادامه داد : از جمله از طرح های شورای اسلامی شهر انتقال جاده شهدای اصناف به هفت جوی را در دستور کار داریم و با اجرای این پروژه بخش زیادی از ترافیک حل خواهد شد همچنین پل سرخه حصار که مدخل ورودی شهر قدس و مطالبه شهروندان است انشاالله اجرایی خواهد شد.
وی در پایان گفت: پروژه های عمرانی در جهت عمران و آبادانی شهر را از جمله مبلمان شهری المان های شهری شروع کردیم و امیدواریم در سال ۱۴۰۲ به نتیجه برسانیم و در بحث سرانه ها باتوجه به رشد جمعیت شهر قدس خیلی از سرانه ها عقب هستیم و این مهم وظیفه مدیریت شهری است که بتواند این عقب افتادگی را جبران کند و امیدواریم با بودجه و پیگیری مدیریت شهری و همه مسئولین بتوانیم در سال ۱۴۰۲ خدمات خوبی را به مردم شهر قدس ارائه دهیم و در تلاش هستیم قدم های بهتری برای توسعه شهر و شهروندان بر

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group