ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


قدس - رئیس حوزه انتخابیه قدس در نشست هماهنگی هیئت اجرائی از آمادگی کامل ستاد انتخابات شهرستان قدس جهت برگزاری انتخابات دور دوم ریاست جمهوری خبرداد.

 

 

سحرنگار - به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان قدس، نشست هماهنگی هیئت اجرائی انتخابات دور دوم ریاست جمهوری شهرستان به ریاست وحید گلی‌کانی فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه قدس، با حضور سید حمیدرضا حسینی رئیس دادگستری، حسن جلال‌زاده دادستان عمومی و انقلاب، هیئت نظارت و اعضای مربوطه در سالن جلسات شهید شاه‌بوداغیان فرمانداری برگزار شد.


گلی‌کانی در این نشست با اشاره به آمادگی کامل ستاد انتخابات شهرستان قدس جهت برگزاری انتخابات دور دوم ریاست جمهوری بیان کرد: طبق قوانین جاری انتخابات باتوجه به نتایج آرا بایستی ظرف مدت یک هفته نسبت به برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری اقدام نمائیم و ما هم در شهرستان قدس نیز با همکاری و همراهی یکدیگر مکلف بر اجرای این اصل قانونی می‌باشیم.


وی افزود: در این دوره نیز کما فی السابق امیدواریم شاهد انسجام در همراهی و همکاری تمامی عوامل دست اندرکار برگزاری انتخابات در ۱۲۹ شعبه شهرستان قدس باشیم و همانطور که در جلسات گذشته نیز بیان شده، رعایت اصل بی‌طرفی و عدم جانبداری از نامزدهای انتخابات بایستی ویژه در دستور کار قرار گیرد زیرا وظیفه ما برگزاری سالم انتخابات و پاسداری از امانت مردم است.


فرماندار شهرستان قدس ادامه داد: در انتخابات گذشته فقط یک نماینده حقوقی از جانب دستگاه‌های قضایی در هيئت اجرائی عضو بود اما در انتخابات ریاست جمهوری به جهت حساسیت موضوع علاوه بر رئیس دادگستری، دادستان نیز عضو از هیئت اجرائی انتخابات شهرستان می‌باشند.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group