ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
قدس - رضا حیدری، معاون خدمات شهری شهرداری قدس گفت: با تاکیدات سرپرست محترم شهرداری و در راستای اجرای مصوبات جلسه هماهنگی ستاد استقبال از بهار ۱۴۰۱، طرح حذف زوائد و جمع‌آوری تابلوهای تبلیغاتی غیرمجاز در سطح شهرقدس آغاز شده است.
 
 

 

سحرنگار - به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، رضا حیدری با بیان اینکه وجود قارچ‌گونه این تابلوها آسیب جدی به سیما و منظر شهری می‌زند، گفت: پاکسازی معابر از تابلوها و بنرهای غیرمجاز نقش بسزایی در آرامش بصری و سیمای شهر ایفا می‌کند.

 

وی افزود: اکثر این تابلوها در پیاده‌روها قرار گرفته و موجب اخلال در رفت و آمد و در بعضی موارد ایجاد حادثه برای شهروندان می‌شود. 

 

معاون خدمات شهری شهرداری قدس عنوان کرد: شهرداری با همکاری اداره زیباسازی برای جانمایی و نصب تابلوهای تبلیغاتی ساز و کار مشخصی در چارچوب قانون و زیبایی شهری مشخص کرده ولی متأسفانه شاهد نصب و جانمایی تابلوهای تبلیغاتی غیرمجاز توسط کسبه در شهر هستیم.

 

حیدری خاطرنشان کرد: در راستای اجرای مصوبات جلسه هماهنگی ستاد استقبال از بهار ۱۴۰۱ و تاکید سرپرست محترم شهرداری، حذف زوائد و ارتقای جلوه بصری شهری، طرح جمع‌آوری تابلوهای تبلیغاتی غیرمجاز در سطح شهر با همکاری نیروهای سد معبر اجرایی شد و این طرح تا پاکسازی کامل تابلوهای غیرمجاز ادامه خواهد داشت.

 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group