سحرنگار

شهر قدس -مهندس مختاری شهردار قدس با اشاره به نگاه ویژه مجموعه مدیریت شهری قدس به امر ترویج و توسعه ورزش و در دست اقدام بودن چندین پروژه عمرانی ورزشی در سطح شهرقدس، گفت: سالن ورزشی منطقه ۱ شهرقدس امروز با پیشرفت فیزیکی قابل توجه خود سهم مهمی در افزایش سرانه‌ ورزشی شهرقدس با افتتاح در سال جاری خواهد داشت.

سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری شهردار قدس با اشاره به پیشرفت فیزیکی پروژه سالن ورزشی منطقه ۱ شهرقدس اظهار داشت: شهرداری و شورای اسلامی در دوره پنجم مدیریت شهری با توجه به جایگاه والای ورزش و تحقق اهداف پیش بینی شده در برنامه‌های بالادستی توسعه کشور در زمینه ارتقا جایگاه ورزش همگانی، سلامت جامعه و کمک به کاهش آسیب‌های اجتماعی اقدامات عمرانی و توسعه‌ای در حوزه فضاهای ورزشی عمومی را در دستور کار ویژه خود قرار داده است.
وی افزود: یکی از ظرفیت‌ها و برندهای مهم در شهرقدس حوزه ورزش و قهرمانان شاخص ورزشی است که همه ساله شاهد افتخار آفرینی این عزیزان در میادین بین‌المللی و جهانی هستیم و بایستی با تمهید مسئولان روز به روز شاهد رشد و پیشرفت این حوزه در شهرقدس باشیم.
شهردار قدس بیان داشت: در کنار حوزه ورزش قهرمانی، وظیفه قانونی شهرداری‌ها توسعه ورزش همگانی است و شهرداری قدس در سال‌های اخیر نسبت به احداث پروژه‌های متعدد ورزشی اقدام کرده است.
مهندس مختاری گفت: ایجاد زیرساخت‌های ورزشی علاوه بر افزایش سرانه ورزشی شهرقدس، در ترویج فرهنگ ورزش همگانی، افزایش انگیزه و علاقه در جوانان برای گرایش به ورزش، افزایش سلامت جامعه و کمک به کاهش آسیب‌های اجتماعی موثر است.
وی ادامه داد: سال ۹۹ با توجه به هدف‌گذاری به عنوان سال ارتقا رسانه‌های عمومی شهرقدس، پروژه‌های ورزشی متنوعی در نقاط مختلف شهرقدس با اولویت مناطق کمتر برخوردار در دست اقدام و احداث است.
 شهردار قدس خاطرنشان کرد: سالن ورزشی منطقه ۱ شهرقدس با کاربری چند منظوره شامل سالن بسکتبال، والیبال و فوتسال با برآورد هزینه تقریبی پنجاه میلیارد ریال در دو بخش سوله ورزشی به مساحت ۸۷۰ متر مربع و با ظرفیت ۳۰۰ نفر تماشاگر و قسمت اداری با مساحت زیربنای ۵۴۰ متر مربع در دو طبقه ۲۷۰ متری در حال احداث می‌باشد و پیشرفت فیزیکی قابل توجهی داشته است.

نظرات (1)

  1. علی مرادی

دم آقای مختاری گرم که جهادی خدمت میکنه

  پیوست ها
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group