سحرنگار

قدس -مهندس مختاری شهردار قدس با اشاره به برنامه‌ریزی و فعالیت در جهت تبدیل شدن بوستان‌ آب‌شن شهرقدس به یکی از قطب‌های گردشگری و اوقات فراغت در غرب استان تهران، گفت: بزرگترین فرش گل منطقه با استفاده از ۵۳ هزار اصله انواع گل دائمی و فصلی در طرحی زیبا و چشم‌نواز در بوستان آب‌شن شهرقدس اجرا و گسترده شده است.

سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری شهردار قدس با اشاره به احداث بزرگترین فرش گل منطقه در بوستان آب‌شن اظهار داشت: توسعه فضای سبز و بوستان‌های شهری و توزیع عادلانه سرانه فضای سبز در سطح شهر در اولويت برنامه‌های شهرداری قدس در سال‌های اخیر قرار دارد که رشد بیش از ۳۵ درصدی احداث فضاهای سبز و رشد حدود ۴ متری سرانه فضای سبز شهری به حدود ۱۰ متر مربعی از ابتدای آغاز مدیریت شهری دوره پنجم گواه این موضوع است.

وی افزود: پروژه احداث تم پارک آب‌شن به عنوان شاخص ترین پروژه فضای سبز در دوره پنجم مدیریت شهری قدس از سال گذشته در مساحت ۴۰ هکتار و به طول ۳ کیلومتر در حاشیه رودخانه فصلی آیرین و معادن شن و ماسه شهرقدس در دست اجرا است که فاز اول آن در سال ۹۸ به اتمام رسید.

شهردار قدس بیان داشت: هدف گذاری انجام شده برای بوستان آب‌شن تبدیل شدن آن به یکی از مراکز برجسته در حوزه گردشگری و اوقات فراغت در غرب استان تهران در سال‌های آینده است که هم‌اکنون در تداوم عملیات فاز دوم آن جاذبه‌هایی همچون اجرای باغ گیاهان دارویی و بزرگترین فرش گل منطقه اجرایی شده است.

مهندس مختاری گفت: در راستای خلق جذابیت‌های بصری و افزایش نشاط و شادابی بزرگترین فرش گل منطقه با استفاده از ۵۳ هزار اصله از انواع گل فصلی و دائمی در مساحتی در حدود ۱۵۰۰ مترمربع توسط شهرداری قدس در بوستان آب‌شن شهرقدس طراحی و اجرا شد.

وی تصریح کرد: ارتقا کمی و کیفی فضای سبز شهری و بوستان‌های شهرقدس در سال ۹۹ در دستور کار شهرداری قدس قرار دارد و انشالله پروژه‌های مطلوبی در این حوزه به بهره‌برداری خواهد رسید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group