سحرنگار

قدس-رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس از اجرای عملیات ضدعفونی و گندزدایی دفتر الکترونیکی قضایی شهرستان قدس توسط نیروهای ایستگاه شماره یک این سازمان خبر داد.

سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، محسن همیانی درباره ضدعفونی اماکن عمومی توسط نیروهای سازمان آتش نشانی شهرداری قدس گفت: با توجه به افزایش موج شیوع ویروس کرونا در کشور و بر اساس تصمیم ستاد مقابله با این بیماری، ضدعفونی اماکن عمومی در دستور کار این سازمان قرار گرفته است‌.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس افزود: اماکن عمومی نظیر ادارات، مراکز درمانی و... به دلیل ازدحام جمعیت جزو اماکن پرخطر در سرایت ویروس کرونا محسوب می شوند، از این رو ضدعفونی و گندزدایی این مکان ها بسیار حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه سازمان آتش نشانی از آغاز شیوع کرونا، علاوه بر مراکز مختلف شهرداری، عملیات ضدعفونی اماکن و مراکز مختلف اداری، خدماتی و درمانی را اجرایی نموده است، تصریح کرد: در ادامه این روند، نیروهای ایستگاه یک سازمان آتش نشانی شهرداری قدس اقدام به ضدعفونی دفتر الکترونیکی قضایی شهرستان قدس که از مکان های پرازدحام می باشد، کردند.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group