سحرنگار

قدس-رییس جدید شورای اسلامی شهرقدس گفت: رویکرد شورای پنجم امسال باید مطالبه گری از مسئولان استانی و وصول مطالبات شهر قدس باشد.

سحرنگار-داود گرجی در جلسه رسمی ۲۷۰ شورای اسلامی شهرقدس دقایقی پس از انتخاب بعنوان رییس شورا، گفت: از حسن اعتماد تمام همکاران که در سال پایانی شورا به بنده حقیر داشتند کمال تشکر را دارم.

وی افزود: از روسا، نواب رییس و اعضای هیات رییسه شورا در سه سال گذشته که در حد توان و ظرفیت خود خدمات بسیار خوب و ارزنده ایی به شهر ارائه کردند تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم که در سال پایانی با تعامل، همفکری و هم افزایی بیشتر، کارنامه ایی بهتر و موثرتری به جای بگذاریم.

گرجی اظهار داشت: بنده بعنوان رییس دو رویکرد برای سال پایانی شورا در نظر دارم که فقط با همکاری همه اعضا تحقق خواهد یافت، رویکرد اول افزایش بخش نظارتی شورا و رویکرد دوم مطالبه گری از مدیران شهرستانی و  استانی است چرا که اعتقاد دارم بعنوان نماینده مردم باید به نمایندگی از مردم مطالبه گر باشیم از همه نهادها و دستگاه‌ها در راستای وظایفی که در قبال مردم دارند.

رییس جدید شورای اسلامی شهرقدس گفت: به دلیل اینکه سال آینده انتخابات شورای دوره ششم را پیش رو داریم قطعا عملکرد ما با حساسیت بیشتری مورد نقد قرار خواهد گرفت لذا باید با نظارت بیشتر وجلوگیری از تفرقه و کارشکنی  تعامل بیشتری ایجاد کنیم و حمایت از مدیریت شهری را در دستور کار قرار دهیم تا  شورای پنجم را با کارنامه قابل قبولی پایان برسانیم.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group