سحرنگار

قدس-مهندس مختاری شهردار قدس با اشاره به اجرای عملیات نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگی و علائم ترافیکی در خیابان امام علی(ع) سرخحصار و محلات اطراف، از یک طرفه شدن خیابان امام علی(ع) از سمت بلوار طالقانی به منظور کاهش بار ترافیکی در این محور و جلب رضایت اهالی پس از انجام مطالعات و اخذ تأییدیه‌های لازم خبر داد.

سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری شهردار قدس اظهار داشت: موضوع کنترل و تسهیل بار ترافیک معابر شهری از مهم‌ترین اولویت‌های شهرداری قدس بوده و ساماندهی و اصلاح معابر با انجام اقدامات زیربنایی و فنی، نصب علائم ترافیکی و هشدار دهنده نصب چراغ‌های راهنمایی و رانندگی و دوربین‌های کنترل هوشمند شهری از اولویت‌های مهم در سال ۹۹ در این حوزه است.

وی افزود: بیشتر معابر فرعی و محلی شهرقدس با توجه بارگذاری و تعریض در دهه‌های سابق و عدم پیش بینی جمعیت فعلی و به تبع وسایل نقلیه ظرفیت استفاده ۲ طرفه برای تردد وسایل نقلیه را ندارند.

شهردار قدس بیان داشت: در همین راستا شهرداری قدس با توجه به درخواست‌های مکرر اهالی مناطق مختلف طرح یکطرفه نمودن برخی معابر را بررسی و به جهت اخذ تائیدیه‌های لازم به شورای ترافیک شهرستان ارائه می‌کند.

مهندس مختاری گفت: یکی از معابری که این مورد تقاضا و مطالبه دیرین شهروندان بود، خیابان امام علی(ع) منطقه سرخحصار شهرقدس بود که اهالی به ویژه در زمان عصرگاهی با ترافیک نسبت بالایی با توجه به تردد ۲ طرفه و پارک خودرو در جانبین خیابان مواجه بودند.

وی ادامه داد: پس از انجام بررسی‌های لازم و اخذ تاییدیه شورای ترافیک شهرستان، نسبت به نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگی و علائم ترافیکی هشداردهنده توسط اداره ترافیک شهرداری قدس اقدام شده است.

شهردار قدس تصریح کرد: این خیابان از سمت خیابان طالقانی به سمت غرب یکطرفه و تردد وسایل نقلیه از سمت شرق به غرب خیابان و بلوار بهاران ممنوع خواهد بود.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group