سحرنگار

ملارد- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: خوشبختانه  در شهرستان ملارد توجه ویژه ای به حوزه توسعه در کاشت گلخانه ای وپرورش قارچ شده و شاهد جهش تولید خوب دراین زمینه هستیم

سحرنگار- حشمت الله عسگری ظهر امروز در جلسه رسیدگی و رفع موانع تولید استان تهران مشترک با شهرستان ملارد که با حضور سجاد برنجی فرماندار ملارد ، یدالله صادقی مدیرکل صمت استان تهران، کریم ذولفقاری مدیر کل جهاد کشاورزی استان تهران ، فریدون عطایی  مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری تهران، و جمعی از مسئولان استانی و محلی و همچنین با حضور صنعتگران و تولید کنندگان شهرستان ملارد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شده بود اظهار داشت:ملارد ظرفیت های خوبی را در حوزه تولید دارد واز هر پیشنهادی برای افزایش تولید حمایت می کنیم و درهمین راستا معاونت اجتماعی دبیرخانه خاص در استانداری را برای اجرای مصوبات این حوزه تشکیل داده است.

وی با بیان اینکه ما امروز در حوزه تولید مشکل سرمایه و سرمایه گذار نداریم گفت:در سال جهش تولید باید به سمت توسعه پیش رویم و دراین زمینه مشکل سرمایه و سرمایه گذار نیست وتوجه به  هدایت و مدیریت این حوزه می تواند ما را در رسیدن به اهداف یاری کند.

وی خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی گفت: روسای دستگاه های اجرایی شهرستان ملارد باید در حل موانع موجود واحدهای تولیدی و صنعتی تلاش کنند و با نیت مثبت مشکلات را برطرف کنند .

 وی در ادامه به الویت های بخش تولید پرداخت و افزود: با توجه به انتشار ویروس کرونا، صیانت از تولید وحفظ اشتغال موجود که کارخانه ها ایجاد میکنند باید اولویت باشد و به واحد های تولیدیکه دراین زمینه دچار مشکل شده اند باید توجه ویژه شود .

عسگری از پی گیریها برای اتمام طرح های نمیه تمام خبر داد وگفت:: 8 طرح نیمه تمام با پیشرفت 60درصد در شهرستان داریم که این طرح ها امسال با پی گیرهای صورت گرفته به بهره برداری خواهند رسید.

وی یاد آور شد:طرح های  راکد در حوزه های مختلف اعم از کشاورزی، صنعت و معدن  هستند که به چرخه تولید باز خواهند گشت و همچنین طرح های پیشران در شهرستان با الویت قارچ وآیتم های دیگر از موارد جدی است که باید دنبال شود.

وی به قانون شعاع 120کیلومتری نیز پرداخت و  افزود : موضوع حاد شعاع 120 کیلومتر با توجه به قانون وهمکاری محیط زیست تا پایان این هفته نهایی می شود و از ظرفیت های خالی شهرک های صنعتی نیز استفاده شود و در خصوص اراضی صنعت و معدن به موافقت رسیدیم تا مشکلات مجتمع های صنعتی حل شود .

عسگری در ادامه به واحدهای راکد اشاره کرد و افزود :124 واحد راکد در شهرستان ملارد داریم و با برنامه قوی احیای این واحدها را باید انجام دهیم که پی گیری های خوبی دراین زمینه صورت گرفته  و 8 طرح که پیشرفت بالایی داشته اند امسال قابل بهره برداری خواهند بود.

شایان ذکر است که مسئولان استانی و محلی در پایان این نشست از کارخانه بزرگ فرآورده های لبنی کاسپین و کارخانه تولیدی وسایل آشپزخانه درسا بازدید واز میزان پیشرفت و مشکلات این دو مجموعه بزرگ مطلع شدند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group