سحرنگار


 مرکز جوار و بین کارگاهی اتحادیه صنف خدمات خودرو شهرستان ملارد با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران افتتاح وبهره برداری شد .

 

 

سحرنگار - "پوراندخت نیرومند" مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران روز دوشنبه در آیین افتتاح مرکز جوارکارگاهی صنف خدمات خودرو گفت: قانون کار، سازمان فنی و حرفه ای را ملزم کرده تا مهارت شاغلان در بخش های مختلف را ارتقا دهد و در این بین یکی از سازو کارها ایجاد مراکز جوار و بین کارگاهی است.

 

وی ادامه داد: در سطح استان ها ۶۰ مرکز جوارکارگاهی فعالیت دارد اما رویکرد سازمان فنی و حرفه ای افزایش این مراکز است و استان تهران پتانسیل صدور ۲ هزار و ۵۰۰ مجوز برای صنایع و اصناف دارد.

 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران افزود: با توجه به اینکه اخذ مجوز برای ایجاد مراکز بین کارگاهی برای واحدهای صنعتی و صنفی تسهیل و تسریع شده است؛ این واحدها می توانند مستندات خود را به اداره کل فنی و حرفه ای تهران واحد آموزش در صنایع ارسال کنند و در عرض یک ماه مجوز بگیرند.

 

وی همچنین به همکاری بنگاه های صنفی و صنعتی و سازمان فنی و حرفه ای اشاره کرد و اظهار داشت: صنعت یکی از بخش های مهم در جهت اشتغالزایی و تولید است که باید توانمندسازی این قشر مورد توجه قرار بگیرد از این رو با همکاری سازمان فنی و حرفه ای مراکز جوار کارگاهی از ظرفیت های سازمان فنی و حرفه ای و صنعت استفاده کرده است تا نیروی کار به صورت مستمر آموزش ببیند و فرصت های شغلی از بین نرود.

 

وی خاطرنشان کرد: سازمان فنی و حرفه ای بر رسالت قانونی خود برای ارتقا و توانمندسازی مهارت شاغلان عمل کرده و می کند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group