ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


 مرکز جوار و بین کارگاهی اتحادیه صنف خدمات خودرو شهرستان ملارد با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران افتتاح وبهره برداری شد .

 

 

سحرنگار - "پوراندخت نیرومند" مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران روز دوشنبه در آیین افتتاح مرکز جوارکارگاهی صنف خدمات خودرو گفت: قانون کار، سازمان فنی و حرفه ای را ملزم کرده تا مهارت شاغلان در بخش های مختلف را ارتقا دهد و در این بین یکی از سازو کارها ایجاد مراکز جوار و بین کارگاهی است.

 

وی ادامه داد: در سطح استان ها ۶۰ مرکز جوارکارگاهی فعالیت دارد اما رویکرد سازمان فنی و حرفه ای افزایش این مراکز است و استان تهران پتانسیل صدور ۲ هزار و ۵۰۰ مجوز برای صنایع و اصناف دارد.

 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران افزود: با توجه به اینکه اخذ مجوز برای ایجاد مراکز بین کارگاهی برای واحدهای صنعتی و صنفی تسهیل و تسریع شده است؛ این واحدها می توانند مستندات خود را به اداره کل فنی و حرفه ای تهران واحد آموزش در صنایع ارسال کنند و در عرض یک ماه مجوز بگیرند.

 

وی همچنین به همکاری بنگاه های صنفی و صنعتی و سازمان فنی و حرفه ای اشاره کرد و اظهار داشت: صنعت یکی از بخش های مهم در جهت اشتغالزایی و تولید است که باید توانمندسازی این قشر مورد توجه قرار بگیرد از این رو با همکاری سازمان فنی و حرفه ای مراکز جوار کارگاهی از ظرفیت های سازمان فنی و حرفه ای و صنعت استفاده کرده است تا نیروی کار به صورت مستمر آموزش ببیند و فرصت های شغلی از بین نرود.

 

وی خاطرنشان کرد: سازمان فنی و حرفه ای بر رسالت قانونی خود برای ارتقا و توانمندسازی مهارت شاغلان عمل کرده و می کند.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group