ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار-کیفیت و کمیت آب شرب شرب روستاهای شهر وحیدیه شهرستان شهریار افزایش یافته است.

سحرنگار-مدیر امور آبفای شهر وحیدیه با اعلام این خبر گفت: اخیراً آبرسانی به روستاها به شرکت آب و فاضلاب شهری محول شده است، و پس از تحویل گیری در دو ماه گذشته اقداماتی به منظور تامین آب شرب روستاییان برنامه ریزی و انجام شده است.

ناصر کولیوند افزود: طی دو ماه اخیر پس از تحویل گیری روستاها انشعابات آب غیرمجاز در اقطار مختلف تا ۳۲ میلیمتری که برای استفاده در باغ و یلاها مورد استفاده قرار مي گرفت، توسط عوامل اجرایی شناسایی و و جمع آوری شد.

او اظهار داشت: متاسفانه انشعابات غیرمجاز در حاشیه روستاها بسیار است، و توسط افراد سود جو برای باغ ویلاها و استخرها مورد استفاده می شود، که علاوه بر هدر رفت آب و خسارت به شبکه سبب تضیعع حقوق مشترکین روستایی خواهد شد.

کولیوند در ادامه در خصوص عملیات های عمرانی گفت: در این فاصله کوتاه پس از تحویل گیری آبرسانی روستاها اقدام به تعویض ۶ دستگاه الکتروپمپ چاه آب شرب در روستاهای بکه، یبارک، فرارت و اصیل آباد کرده ایم و همچنین الکتروپمپ مخزن زمینی ۱۰۰۰ مترمکعبی روستای کرد امیر تعویض شد، که با اجرای این عملیات ها بر میزان تولید آب شرب در این روستاها به میزان قابل توجه افزوده شده است.

مدیر امور آبفای شهر وحیدیه در پایان ضمن اینکه تامین آب شرب با کیفیت و پایدار برای همه مناطق تحت پوشش را مهمترین رسالت آبفا خواند از آغاز عملیات خط انتقال چاه جدید الحفر روستای اصیل آباد به طول ۷۰۰ متر در هفته جاری خبر داد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group