سحرنگار

شهریار- مدیرمنطقه برق شهریار گفت: برای جلوگیری از قطعی برق مشترکان اداره برق مجبور به هرس درختان می شود و میزان قطع شاخه ها نیز براساس استانداردهای ابلاغ شده از سوی کارشناسان شرکت توزیع نیروی برق مشخص می شود.


سحرنگار- محمد آریانفردر نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن اجتماعات اداره برق برگزار شده بود در پاسخ به انتقادات خبرنگاران نسبت به موضوع شاخه زنی درختان توسط اداره برق اظهار داشت: وظیفه ما تامین برق مشترکان محترم است وشاید مردم تحمل قطعی آب، گاز و سایر خدمات برای چندین ساعت را داشته باشند ولی قطع شدن جریان برق به سبب مشکل آفرین بودن قابل قبول نیست و از آنجایی که درختان در زمان وزش باد عاملی مهم در قطع شدن برق هستند ما مجبوریم که شاخه زنی ها را تا حد استانداردی اجرا کنیم.
وی رسیدن شاخه درختان به شبکه برق در باغات خارج از شهر را نیز یکی دیگر از مشکلات قطعی برق عنوان کرد و ادامه داد: درختان داخل شهر را می توان با هماهنگی شهرداری ها شاخه زنی نمود ولی باغداران در خارج از شهر اجازه شاخه زنی برای جلوگیری از قطعی برق به اداره برق را نمی دهند که متاسفانه همین عامل در بیشتر موارد باعث قطعی برق می شود.
وی ادامه داد: اداره برق از باغداران عزیز تقاضا دارد که ابتدا برای حفظ جان خود وعزیزانشان که امکان برق گرفتگی در چنین مواردهایی بالاست را مد نظر بگیرند و با همراهی اداره برق اجازه ندهند مردم با قطعی برق مواجه باشند.
آریانفر کاهش تلفات برق را نیز یکی از برنامه های حائز اهمیت مدیریت برق شهریار عنوان کرد و افزود: هم اکنون 16 درصد تلفات انرژی داریم و از آنجایی که کاهش تلفات برای ما مهم و اولویت است و بخش عمده ای از هزینه ها را کاهش می دهد تلاش میکنیم با تقویت بازرسی ها ، هدایت کنتورها از راه دور و جریمه مشترکان غیرمجاز، بخش عمده ای از تلفات انرژی را کاهش دهیم.
وی تصریح کرد:در موضوع سرقت انرژی اولویت ما محلات کم برخوردار نیست هر چند انشعابات غیر مجاز در آن مناطق زیاد است ولی اولویت ما مشترکان بزرگی است که با دستکاری انشعاب غیر مجاز می گیرند و ضمن احترام به تمامی 226هزاراشتراک حدود 10هزار اشتراک متخلف داریم که انرژی را به صورت بی رویه استفاده می کنند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group