سحرنگار

قدس-سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس گفت: هدایت رساله‌ها و پایان‌نامه‌ها در راستای حل مشکلات صنایع منطقه‌ای مطرح و کاربردی می‌شوند.


سحرنگار--عبدالله قاسمی ‌پیربلوطی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس در نشست هم‌اندیشی اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شهرقدس، ملارد و صفادشت اظهار کرد: هدایت رساله‌ها و پایان‌نامه‌ها در راستای حل مشکلات صنایع منطقه‌ای مطرح و کاربردی می‌شود و این موضوع از زمان مسئولیت دکتر طهرانچی مد نظر قرار گرفته شده است.

وی افزود: با توجه به موقعیت دانشگاه صنعت و تجارت به‌عنوان برنامه علمی برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس پیش‌بینی و معرفی شده است. در همین راستای کسب درآمدهای غیرشهریه‌ای، اخذ مجوز و ارائه محصولات بهداشتی بر پایه صنایع کشاورزی از اقداماتی بود که باید در دستور کار قرار می‌گرفت.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شهرقدس، ملارد و صفادشت اضافه کرد: در این منطقه ۱۵۰۰ واحد صنفی و صنعتی وجود دارد و مهم‌ترین آنها شامل قطعه‌سازی خودرو با حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ مورد در شهر قدس، صنایع خودرو مانند ماشین‌آلات سنگ‌شکن، ماشین‌آلات و خودروها، ظروف یک‌بارمصرف، صنایع بسته‌بندی مواد غذایی، تولید قارچ و غیره است.

قاسمی‌پیربلوطی عنوان کرد: با توجه به وسعت و تداخل موضوع صنعت و تجارت با برنامه علمی سایر واحدها در جلسه استان مقرر شد دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس با عنوان برنامه علمی در صنعت ساخت و تولید فعالیت خود را ادامه دهد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group