سحرنگار

شهریار_ شهردار شهریار از فراهم بودن بستر ،شرایط و ویژگی های فوق‌العاده شهریار جهت سرمایه گذاری بخش خصوصی خبر داد.

سحرنگار-بهروز کاویانی صبح امروز در حاشیه جلسه ای که با محوریت سرمایه گذاری با حضور اعضاء شورای اسلامی شهر و معاونان برگزار شده بود اظهار داشت: رویکرد مدیریت شهری توسعه و رونق اقتصاد شهری با محوریت سرمایه گذاری و نقش سرمایه گذاری شهری در توسعه و عمران شهری و ارتقاء خدمات رسانی است و در همین راستا شهریار به دلایل جمعیتی ،نزدیکی به کلان شهرهای تهران و کرج وموقعیت جغرافیایی شرایط مناسبی برای جذب سرمایه گذار و حضور بخش خصوصی در اجرای پروژه هادارد.
وی ادامه داد:رفع موانع سرمایه گذاری و کاهش نظام بروکراسی اداری مورد تاکید مدیریت شهری در حوزه سرمایه گذاری شهری است و از این رو تکمیل پرژه های نیمه کاره شهری مورد تاکید است.
کاویانی با اشاره به پروژه سرمایه گذاری آریومال و ضرورت تسریع در عملیات عمرانی و تکمیل آن گفت :این پروژه مشارکتی به مساحت ۱۲۰۰مترمربع در ۶طبقه باکاربری اداری ، تجاری، تفریحی و خدماتی با ۵۰درصد پیشرفت فیزیکی نیازمند توجه ورفع مشکلات وتسریع در اجرای عملیات عمرانی است تا در اینده نزدیک مورد بهره برداری و استفاده شهروندان قرار گیرد.
شهردار شهریار افزود: امیدوارم با همکاری شورای اسلامی شهر وبا تنظیم و تصویب متمم قراردادو الحاقیه ، مسیر اجرا وتکمیل این پروژه و سایر طرح های مشابه هموار گردد.
وی تصریح کرد:شرایط اقتصادی ایجاب می کند بیش از گذشته زمینه و بستر حضورسرمایه گذاری بخش خصوصی را در اجرای پروژه های شهری و عمرانی و تامین منابع فراهم کنیم تا زمینه تحقق منابع درآمدی پایدارو رونق اقتصادی و ارتقاء خدمات رسانی فراهم گردد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group