ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار_ شهردار شهریار از فراهم بودن بستر ،شرایط و ویژگی های فوق‌العاده شهریار جهت سرمایه گذاری بخش خصوصی خبر داد.

سحرنگار-بهروز کاویانی صبح امروز در حاشیه جلسه ای که با محوریت سرمایه گذاری با حضور اعضاء شورای اسلامی شهر و معاونان برگزار شده بود اظهار داشت: رویکرد مدیریت شهری توسعه و رونق اقتصاد شهری با محوریت سرمایه گذاری و نقش سرمایه گذاری شهری در توسعه و عمران شهری و ارتقاء خدمات رسانی است و در همین راستا شهریار به دلایل جمعیتی ،نزدیکی به کلان شهرهای تهران و کرج وموقعیت جغرافیایی شرایط مناسبی برای جذب سرمایه گذار و حضور بخش خصوصی در اجرای پروژه هادارد.
وی ادامه داد:رفع موانع سرمایه گذاری و کاهش نظام بروکراسی اداری مورد تاکید مدیریت شهری در حوزه سرمایه گذاری شهری است و از این رو تکمیل پرژه های نیمه کاره شهری مورد تاکید است.
کاویانی با اشاره به پروژه سرمایه گذاری آریومال و ضرورت تسریع در عملیات عمرانی و تکمیل آن گفت :این پروژه مشارکتی به مساحت ۱۲۰۰مترمربع در ۶طبقه باکاربری اداری ، تجاری، تفریحی و خدماتی با ۵۰درصد پیشرفت فیزیکی نیازمند توجه ورفع مشکلات وتسریع در اجرای عملیات عمرانی است تا در اینده نزدیک مورد بهره برداری و استفاده شهروندان قرار گیرد.
شهردار شهریار افزود: امیدوارم با همکاری شورای اسلامی شهر وبا تنظیم و تصویب متمم قراردادو الحاقیه ، مسیر اجرا وتکمیل این پروژه و سایر طرح های مشابه هموار گردد.
وی تصریح کرد:شرایط اقتصادی ایجاب می کند بیش از گذشته زمینه و بستر حضورسرمایه گذاری بخش خصوصی را در اجرای پروژه های شهری و عمرانی و تامین منابع فراهم کنیم تا زمینه تحقق منابع درآمدی پایدارو رونق اقتصادی و ارتقاء خدمات رسانی فراهم گردد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group