سحرنگار

 

شهریار - مدیریت شهری در راستای شفافیت و توزیع عادلانه فرصت ها کلیه معاملات را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ثبت واجرا می کند.


سحرنگار - مهندس کاویانی شهردار شهریار شفافیت و توزیع عادلانه فرصت ها و امکانات و ارتقاء سلامت اداری را از مطالبات شهروندان و حقوق اساسی مردم دانست وگفت: شهرداری شهریار در راستای سیاست های کلان دولت مبنی بر تحقق اصل شفافیت کلیه معاملات شامل مناقصه ها ، مزایده ها و فراخوان ها را به صورت الکترونیکی واز طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( ستاد ) ثبت و اجرا می کند.

وی تحقق توسعه پایدار ،متوازن و عدالت اجتماعی ، جذب سرمایه گذار وارتقاء رضایتمندی شهروندان را در بستر شفافیت و توسعه دولت الکترونیک عملی دانست و بر مشارکت شهروندان در اجرای این طرح وکمک به مدیریت شهری تاکیدکرد.

شهردار شهریار ایجاد بستر مناسب برای شفافیت و فساد زدایی ورفع هرگونه تبانی احتمالی در انجام معاملات ،توزیع عادلانه فرصت ها و امکانات بین متقاضیان و پیمانکاران ،جلوگیری از معامله کالاهای خارجی ،صرفه جویی درهزینه ها، کوتاه شدن دست واسطه ها و دلالان در انجام معاملات دولتی و ارتباط با سامانه های نظارتی و سازمان برنامه و بودجه کشور را از اهداف مهم دیگر اجرای این طرح دانست.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group