ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

شهریار - مدیریت شهری در راستای شفافیت و توزیع عادلانه فرصت ها کلیه معاملات را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ثبت واجرا می کند.


سحرنگار - مهندس کاویانی شهردار شهریار شفافیت و توزیع عادلانه فرصت ها و امکانات و ارتقاء سلامت اداری را از مطالبات شهروندان و حقوق اساسی مردم دانست وگفت: شهرداری شهریار در راستای سیاست های کلان دولت مبنی بر تحقق اصل شفافیت کلیه معاملات شامل مناقصه ها ، مزایده ها و فراخوان ها را به صورت الکترونیکی واز طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( ستاد ) ثبت و اجرا می کند.

وی تحقق توسعه پایدار ،متوازن و عدالت اجتماعی ، جذب سرمایه گذار وارتقاء رضایتمندی شهروندان را در بستر شفافیت و توسعه دولت الکترونیک عملی دانست و بر مشارکت شهروندان در اجرای این طرح وکمک به مدیریت شهری تاکیدکرد.

شهردار شهریار ایجاد بستر مناسب برای شفافیت و فساد زدایی ورفع هرگونه تبانی احتمالی در انجام معاملات ،توزیع عادلانه فرصت ها و امکانات بین متقاضیان و پیمانکاران ،جلوگیری از معامله کالاهای خارجی ،صرفه جویی درهزینه ها، کوتاه شدن دست واسطه ها و دلالان در انجام معاملات دولتی و ارتباط با سامانه های نظارتی و سازمان برنامه و بودجه کشور را از اهداف مهم دیگر اجرای این طرح دانست.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group