سحرنگار

قدس-رییس شورای اسلامی شهرقدس گفت: شهر نیمه صنعتی قدس نباید آمار بیکاری بالا داشته باشد.

سحرنگار-حسین چناقچی در جلسه رسمی ۲۵۹ شورای اسلامی شهرقدس که با حضور رییس اداره کار و امور اجتماعی شهرستان قدس برگزار شد، ضمن تبریک روز شهرداری ها و دهیاری ها گفت: یکی از مهمترین اقدامات شورای پنجم انتخاب شهردار با تجربه و باتدبیر برای سکانداری شهرداری قدس بوده که از تمام زحمات وی برای عمران و آبادانی شهر تقدیر و تشکر می نماییم.


وی با اشاره یه افزایش شیوع و اوج گیری دوباره بیماری کرونا در کشور، عنوان کرد: در حال حاضر مهمترین راهکار برای کاهش بیماری رعایت پروتکل های بهداشتی، عمل به توصیه های ستاد کرونا، زدن ماسک و کمک به پیشگیری از بیماری است.


چناقچی اظهار داشت: رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیز تذکراتی در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی در پارک ها، پایانه های حمل و نقل عمومی، کارخانه ها و ادارات داشت و از شهروندان خواستار شد که به دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نمایند و حتما از ماسک استفاده نمایند.


وی ادامه داد: مجموعه مدیریت شهری قدس آماده هرگونه همکاری با شبکه بهداشت و درمان است زیرا دغدغه همه مسئولان در حال حاضر فقط سلامت شهروندان است و زحمات کادر درمان و پزشکی تقدیر و تشکر نمودند.

رییس شورای اسلامی شهرقدس با تاکید بر اینکه نرخ بیکاری شهر نیمه صنعتی قدس بالاست، گفت: با وجود بیش از ۱۷۰۰ واحد صنعتی، تولیدی و معادن شن و ماسه این نرخ بیکاری بسیار بالا است.


وی افزود: اداره کار باید از این ظرفیت و پتانسیلی که قدس دارد استفاده نماید تا آمار اشتغال شهر افزایش یابد.

چناقچی اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود و شیوع بیکاری اداره کار باید تدابیری را ایجاد نماید که ضمن حفظ تولید و اشتغال سلامتی کارگران عزیز به خطر نیفتد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group