ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

مدیر امور آب و فاضلاب شهریار از تعمیر، احیاء و بهره برداری مجدد دو حلقه چا ه آب شرب در فازیک اندیشه و دینارآباد شهریار خبر داد .

 


سحرنگار -محسن احمدی مدیر امور آب و فاضلاب شهریار با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به کاهش چشمگیر آبدهی منابع زیرزمینی، چاههای تامین آب شرب بعضاً دچار مشکلات فنی شده و از مدار بهره برداری خارج می شود، این امور برای تامین کسری آب شرب مورد نیاز شهروندان، تعمیرات و بازسازی مجدد را با اولویت انجام می دهد تا خدمات مطلوب آبرسانی به شهروندان با مشکل مواجه نشود .

اوگفت : در همین راستا، چاه آب شرب مریم 1 در فاز یک اندیشه، بعلت خرابی کابل داخل چاه در عمق 140 متری، بصورت موقت از مدار بهره برداری خارج و با تلاش همکاران فنی و بهره برداری پس از تعمیر و بازسازی، مجدداً وارد مدار بهره برداری شد.

احمدی ادامه داد: چاه دینار آباد نیز بعلت مشکلات فنی در پمپ از مدار خارج و بعد از پیاده، نصب، تجهیز و شستشو مجدداً به بهره برداری رسید.

مدیر امور آب وفاضلاب شهریار در پایان خاطر نشان کرد: تنها منبع تامین کننده فعلی آب شرب شهرستان چاهها بوده و کاهش بارندگی در سنوات گذشته تاثیرات منفی در آبدهی چاههای شهرستان شهریار داشته است. مردم در راستای مقابله با ویروس کرونا، از مصارف غیر ضروری و نامتعارف همچون باز بودن شیر آب شرب هنگام شستشوی 20 ثانیه ای دست، جلوگیری کنند تا وضعیت آب در شبکه های توزیع آبرسانی با افت و یا قطع آب مواجه نشود.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group