ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

شهریار- جلسه بحث و تبادل نظر معاونت پیشگیری بهزیستی شهریار با کارشاسان دفاتر اعتیاد ومراکز ترک اعتیاد سرپایی  (MMT)شبکه بهداشت و درمان شهریار برگزار شد .

 

 

سحرنگار - این جلسه به ریاست نورالدین احمدیان معاونت پیشگیری اداره بهزیستی شهرستان شهریار جهت نحوه نظارت هرچه دقیق تر بر این مراکز از طریق ایجاد وحدت رویه در روند بازدید از این مراکز در سال 1400 میباشد.


احمدیان در حاشیه این مراسم برنظارت همه جانبه مراکز ترک اعتیاد تاکید کرد و افزود : علاوه بر نظارت نقاط ضعف و قوت این مراکز باید مشخص شود تا بهبود کیفی این مراکز بیشتر و بهتر شود.


وی در ادامه به تعامل و همکاری مستمر شبکه بهداشت و درمان اشاره کرد و تصریح کرد : ارتقای کمی و کیفی این مراکز با همکاری شبکه بهداشت و درمان مهم است و تعامل دو جانبه با این اداره در پیشبرد اهداف سازمان بهزیستی در مقابل اعتیاد تاثیرگذار خواهد بود .

 

وی در پایان به برنامه ریزی دقیق و جامع در سال جدید برای توسعه و رشد همه جانبه این مراکز با همکاری بهداشت و درمان را از الویت ها برشمرد .

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group