ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

شهریار- اولین همایش آموزش زلزله شناسی در فرهنگسرای الغدیر برگزار شد

 

 


سحرنگار -به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شهریار؛ به همت شهرداری شهریار اولین همایش آموزش زلزله شناسی با حضور یزدی مهر سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری تهران، شفیع زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شهریار، محمدصادق کولی وند شهردار شهریار، علی صادقی نائب رییس شورای اسلامی شهریار، اشجعی بخشدار مرکزی شهریار، حمیدرضا دمرچی لو رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار و جمعی از مسئولان در سالن همایش الغدیر برگزار شد.

 

در ابتدای این مراسم کارشناسان حوزه زلزله شناسی در رابطه با خطر زلزله و مخاطرات آن مباحثی را مطرح نموده و برنامه ریزی، محاسبه، پیش بینی همه ابعاد، آسیب های بعد از زلزله و مناطق آسیب پذیر را یکی از اقدامات خوب برشمردند.

 

شهردار شهریار در حاشیه این مراسم گفت: هدف از برگزاری این مراسم کاهش آسیب های زلزله و همچنین پیشگیری ، شناخت ضعف و قوت ها قبل از رویداد زلزله یا بلایای طبیعی و آمادگی کامل در زمان بحران است.

 

محمدصادق کولی وند در پایان از مجموعه فرمانداری، هلال احمر و سایر دستگاه ها و کارشناسان که همکاری لازم جهت برگزاری این مراسم را داشتند تشکر نموده و اظهار امیدواری کرد که با برگزاری کلاس های مختلف در این حوزه سطح اطلاعات و نحوه عکس العمل در مواقع حادثه بهتر گردد.

                                                                                                                                                                                                                                                            

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group