ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

رئیس اداره بهزیستی شهرستان شهریار از استقرار اکیپ غربالگری شامل دستگاه تب سنج و اکسیژن خون در ورودی این اداره و انجام امور سامانه ملی کرونا توسط کارشناس میز خدمت به منظور پیشگیری از انتشار ویروس کرونا خبر داد.

 

 

سحرنگار - داود فهیم راد رییس اداره بهزیستی شهرستان شهریار گفت: استفاده از ظرفیت سازمان‌ برای مقابله با انتشار کرونا ویروس بر لزوم استفاده از سامانه ملی کرونا و دستگاه‌های تب سنج در ورودی و خروجی‌اداره تاکید می شود.

 

وی با اشاره به اینکه راه‌های پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا باید در همه جا اجرا شود ادامه داد: مردم و مسئولان باید ترددها را کنترل و از رفت و آمدهای غیر ضروری در شهر پرهیز کنند.


فهیم راد بیان کرد : انجام امور سامانه ملی کرونا توسط کارشناس میز خدمت در اداره بهزیستی شهریار یکی از اقدامات موثری است که خطر ابتلاء به ویروس کرونا را به حداقل می رساندو هم خود و هم مراجعین را از بیماری محافظت می کنیم وبا این کار میزان استرس پرسنل در محیط کار را کاهش می‌یابد و مراجعین نیز آرامش بیشتری پیدا می‌کنند، چنانکه مسئولیت محافظت از سلامت جامعه هدف و ارباب رجوع هم بر عهده ما می باشد. ودرمجموع حدود 250 نفراز مراجعین به این اداره راست آزمایی سلامت شده اند که خوشبختانه تاکنون مورد مثبتی وجود نداشته است.

 

فهیم راد به استفاده تب سنج دیجیتال رانیز در ورودی‌ اداره تاکید کرد و گفت: آموزش های لازم در بحث پیشگیری از ویروس کرونا به پرسنل ارائه شده تا همه مراجعان که وارد این اداره می شوند کنترل شوند وکسانی که علائم این بیماری را دارند شناسایی و تحت درمان قرار گیرند.


وی گفت: اقدامات باید به گونه ای باشد که سبب ترافیک مبادی ورودی نشود ضمن اینکه پیش بینی های لازم در مورد مراجعه افراد مشکوک به کرونا انجام شده است.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group