ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


فرمانده انتظامي استان از اجراي طرح " آرامش 2 " درشهرستان های غرب استان تهران و کشف 891 فقره انواع پرونده سرقت، قاچاق کالا و موادمخدر و دستگیری 533 نفر خبر داد.

 

 

سحرنگار - سردار "کیوان ظهیری" بیان داشت: با اجراي طرح عملیاتی " آرامش 2 " با هدف مبارزه با سرقت، مقابله با سارقان، مالخران و قاچاقچیان موادمخدر در 6 شهرستان تابعه غرب استان تهران، 98 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه کشف شد.
وي با اشاره به دستگیری 154 خرده فروش موادمخدر در اين عمليات توسط ماموران پليس، گفت: در این راستا 131 کیلوگرم انواع موادمخدر کشف و 148 نفر معتاد متجاهر جمع آوری و تحویل کمپ های ترک اعتیاد شدند.
فرمانده انتظامي غرب استان تهران افزود: در جریان این طرح 15 قبضه سلاح سرد و گرم کشف و 15 نفر قاچاقچی اسلحه نیز دستگیر و تحویل مقام قضائی شدند.
سردار ظهیری با اشاره به دستگیری 72 نفر قاچاقچی کالا تصریح کرد: 22 فقره پرونده در حوزه قاچاق کالا تشکیل و انواع کالاهای قاچاق به ارزش 9 میلیارد ریال کشف و در عملیات جدیدی 100 تن روغن احتکار شده به ارزش 80 میلیارد ریال نیز تحویل مرجع قضائی شد.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه در جریان اجرای این طرح 572 فقره پرونده سرقت کشف شد، بیان داشت: با اجرای 170 حکم قضائی 253 سارق و مالخر دستگیر و 5 باند بزرگ سرقت منهدم و اموال مسروقه به ارزش 13 میلیارد ریال از سارقان و مالخران کشف شد.
سردار ظهیری در پایان با اشاره به اينکه اجراي طرح عملیاتی "آرامش 2 " در غرب استان تهران به طور مستمر و جدي در حال پيگيري است، گفت: با هماهنگي هاي انجام شده با مقام قضائي، تمامي متهمان پس از تکميل پرونده به دادسرا معرفي شده تا به جرايم آنها رسيدگي شود.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group