سحرنگار

شهر قدس -مهندس مختاری شهردار قدس با اشاره به نگاه ویژه مجموعه مدیریت شهری قدس به امر ترویج و توسعه ورزش و در دست اقدام بودن چندین پروژه عمرانی ورزشی در سطح شهرقدس، گفت: سالن ورزشی منطقه ۱ شهرقدس امروز با پیشرفت فیزیکی قابل توجه خود سهم مهمی در افزایش سرانه‌ ورزشی شهرقدس با افتتاح در سال جاری خواهد داشت.

سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری شهردار قدس با اشاره به پیشرفت فیزیکی پروژه سالن ورزشی منطقه ۱ شهرقدس اظهار داشت: شهرداری و شورای اسلامی در دوره پنجم مدیریت شهری با توجه به جایگاه والای ورزش و تحقق اهداف پیش بینی شده در برنامه‌های بالادستی توسعه کشور در زمینه ارتقا جایگاه ورزش همگانی، سلامت جامعه و کمک به کاهش آسیب‌های اجتماعی اقدامات عمرانی و توسعه‌ای در حوزه فضاهای ورزشی عمومی را در دستور کار ویژه خود قرار داده است.
وی افزود: یکی از ظرفیت‌ها و برندهای مهم در شهرقدس حوزه ورزش و قهرمانان شاخص ورزشی است که همه ساله شاهد افتخار آفرینی این عزیزان در میادین بین‌المللی و جهانی هستیم و بایستی با تمهید مسئولان روز به روز شاهد رشد و پیشرفت این حوزه در شهرقدس باشیم.
شهردار قدس بیان داشت: در کنار حوزه ورزش قهرمانی، وظیفه قانونی شهرداری‌ها توسعه ورزش همگانی است و شهرداری قدس در سال‌های اخیر نسبت به احداث پروژه‌های متعدد ورزشی اقدام کرده است.
مهندس مختاری گفت: ایجاد زیرساخت‌های ورزشی علاوه بر افزایش سرانه ورزشی شهرقدس، در ترویج فرهنگ ورزش همگانی، افزایش انگیزه و علاقه در جوانان برای گرایش به ورزش، افزایش سلامت جامعه و کمک به کاهش آسیب‌های اجتماعی موثر است.
وی ادامه داد: سال ۹۹ با توجه به هدف‌گذاری به عنوان سال ارتقا رسانه‌های عمومی شهرقدس، پروژه‌های ورزشی متنوعی در نقاط مختلف شهرقدس با اولویت مناطق کمتر برخوردار در دست اقدام و احداث است.
 شهردار قدس خاطرنشان کرد: سالن ورزشی منطقه ۱ شهرقدس با کاربری چند منظوره شامل سالن بسکتبال، والیبال و فوتسال با برآورد هزینه تقریبی پنجاه میلیارد ریال در دو بخش سوله ورزشی به مساحت ۸۷۰ متر مربع و با ظرفیت ۳۰۰ نفر تماشاگر و قسمت اداری با مساحت زیربنای ۵۴۰ متر مربع در دو طبقه ۲۷۰ متری در حال احداث می‌باشد و پیشرفت فیزیکی قابل توجهی داشته است.

Comments   

0 # علی مرادی 2020-06-16 16:49
دم آقای مختاری گرم که جهادی خدمت میکنه
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group