پنجشنبه 11 خرداد 1402 | Thursday 1 June 2023

سحرنگار

 

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار گفت:شهرداری اندیشه تاکنون در حوزه ورزش عملکرد موفقی داشته که همین ویژگی می تواند شهر اندیشه را در رشته های مختلف ورزشی به عنوان پایلوت انتخاب کند.

 

 

سحرنگار - مجید هاشملو طی نشستی با علی ملکی شهردار اندیشه به میزان ظرفیت و بستر های ورزشی اندیشه پرداخت ودراین باره اظهار داشت: حوزه ورزشی شهر اندیشه با افق کشوری ترسیم شده که می توان از موقعیت های آن در پایلوت سازی و ایجاد بسترهای ورزشی به ویژه ورزش های همگانی و دوچرخه سواری را بسیار ویژه استثنایی دانست و آن را به عنوان رکوردی در کشور ثبت نمود.
وی ادامه داد:توجه به ورزش هایی همچون تیر و کمان ، صخره نوردی از جمله اقدامات ارزشمند توسط شهرداری اندیشه است که اداره ورزش و جوانان نیز تمام تلاش خود را برای همیاری و بهره مندی بیشتر مردم به کار خواهد گرفت که در این راستا تعامل و مدیریت شهر اندیشه بسیار مهم و ضروری است.
شهردار اندیشه نیز در ادامه به اقدامات گسترده شهرداری اندیشه در حوزه ورزشی و پتانسیل های موجود در حوزه ورزش شهر اندیشه پرداخت وگفت : اقدامات قابل توجهی در خصوص زیرساخت‌های ورزشی برای این شهر اجرایی شده است که می توان به پیست دوچرخه سواری ، پروژه های ورزشی ، سالن های ورزشی و پروژه فاخر دهکده ورزشی اشاره کرد.
علی ملکی در ادامه افزود : با راه اندازی پروژه دهکده ورزشی امکانات بسیار خوبی برای شهر اندیشه و شهرستان شهریار فراهم خواهد آمد تا بتوانیم با استفاده و با همکاری اداره ورزش و جوانان بحث ورزش را در شهرستان تقویت بخشیده و باعث جذب جوانان شود.
دراین جلسه جهت بررسی و تبادل نظر همکاری های دو جانبه بین شهرداری اندیشه و اداره ورزش و جوانان تاکید شد.

Add comment


Security code
Refresh

Comments (0)
There are no comments posted here yet
Leave your comments
Posting as Guest
×
Suggested Locations

پربازدیدترین

ورزشی

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

برچسب ها

Template Design:Dima Group