پنجشنبه 11 خرداد 1402 | Thursday 1 June 2023

سحرنگار

 
ملارد - امید است همواره شاهد فعالیت گسترده تر تاکسیداران و بهره برداران اتوبوس شهر ملارد در عرصه های ورزشی باشیم
 
 

 

شهریار- این مراسم با حضور مسئولین محلی و پیشکسوتان ورزش باستانی به میزبانی زورخانه (حاج عزیزالله ممقانی ) شهریار و به همت معاونت فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی برگزار شد.

 

 

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار گفت:شهرداری اندیشه تاکنون در حوزه ورزش عملکرد موفقی داشته که همین ویژگی می تواند شهر اندیشه را در رشته های مختلف ورزشی به عنوان پایلوت انتخاب کند.

 

قدس-نخستین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان قدس با موضوع اوقات فراغت با حضور محسن نیکخواه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و مسئولین ادارات با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.


سحرنگار-به گزارش واحد خبر اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر اندیشه در پی انتشار اخباری در رسانه ها و فضای مجازی مبنی بر قصور و اهمال شهرداری اندیشه و تبدیل کاربری ورزشی به تجاری در ملک موسوم به خودنگاه شهردار اندیشه گفت :  در خیابان توحید جنوبی،ملکی با کاربری ورزشی متعلق به یکی از مفاخر ورزشی ایران در رشته بدنسازی و پاورلیفتینگ و بنیانگذار رشته قویترین مردان در کشور دارای مساحتی معادل شش هزار متر مربع است که در سالهای گذشته با تصویب شورای عالی معماری و شهرسازی معادل ۱۸ درصد فضای تجاری با شرط احداث ۴ طبقه ورزشی طبق کاربری مجوز احداث آن صادر و در قرارداد واگذاری به ایشان اعطا گردید.


شهریار -مهندس کاویانی شهردار شهریار به همراه علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی ،محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ،ریاست و اعضاء شورای اسلامی شهر ،فرمانده سپاه ناحیه شهریار با حضور در منزل شهید مدافع حرم مصطفی صدرزاده با خانواده این شهید عالیقدر دیدار و گفتگو نمودند.

 

 

قدس- باتوجه به اعلام واحد نظارت بر اماکن اداره کل ورزش و جوانان استان تهران تا مشخص شدن تعرفه های رشته های ورزشی مربوط به اماکن ورزشی خصوصی و دولتی، مدیران مجموعه های ورزشی حق تغییر تعرفه های ورزشی خود را ندارند.

شهر قدس -مهندس مختاری شهردار قدس با اشاره به نگاه ویژه مجموعه مدیریت شهری قدس به امر ترویج و توسعه ورزش و در دست اقدام بودن چندین پروژه عمرانی ورزشی در سطح شهرقدس، گفت: سالن ورزشی منطقه ۱ شهرقدس امروز با پیشرفت فیزیکی قابل توجه خود سهم مهمی در افزایش سرانه‌ ورزشی شهرقدس با افتتاح در سال جاری خواهد داشت.

مهاجم تیم فوتبال پیکان گفت: با پیکان قرار دارم و هرباشگاهی پیشنهادی دارد باید به باشگاه مطرح کند.

شهریار- شهردار شهریار از افتتاح فاز دوم مجموعه ورزشی شهید صادقی پور در فاز یک اندیشه طی هفته دولت با ۷۰ میلیارد ریال اعتبار خبر داد.

سحرنگار-مهندس محمد حسن پاکمهر در رابطه با این موضوع گفت:تملک ۴ پلاک از املاک خیابان پاک نژاد و واریز مبالغ کارشناسی شده املاک باقی مانده به حساب اداره ثبت جهت بازگشایی محور پاک نژاد در دستور کار قرار گرفت و با این اقدام طرح تخریب املاک و بازگشایی به طور کامل انجام خواهد شد.

پربازدیدترین

ورزشی

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

برچسب ها

Template Design:Dima Group