سحرنگار

قدس- فرماندار شهرستان قدس گفت: جلسات شورای اداری شهرستان قدس را بنابه درخواست امام جمعه محترم و مطالبات مردمی بعد ظهر برگزار خواهیم نمود تا ادارات خدمات رسان فرصت کافی برای رسیدگی به درخواست های مردم داشته باشند.

سحرنگار- لیلا واثقی در جلسه شورای اداری که با حضور حسین حق وردی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرقدس، اعضای شورای اسلامی، مسعود مختاری شهردارو جمعی از مدیران دستگاه های خدمات رسان و محلی در سالن باقرالعلوم برگزار شده بود به اهمیت توجه حقوق شهروندی اشاره کرد و اظهار داشت: همه مدیران باید جهت پاسخگویی به مطالبات مردم آمادگی کامل داشته باشند و ملاقات های مردمی به صورت منظم برگزار شده و گوشی همراه مدیران نیز نباید خاموش باشد و فرمانداری نیز با گروه بازرسی به صورت گردشی جهت تحقق یکی از بندهای حقوق شهروندی بازدید خواهد نمود.
وی ادامه داد: در ارزیابی های سالانه فرمانداری نیز خروجی صندوق های انتقادات، پیشنهادات و برگزاری ملاقات های عمومی ملاک برتری خواهد بود.
وی به برخی از اقدامات فرمانداری شهرستان قدس اشاره کرد و گفت:با پی گیریهای انجام شده این شهرستان اعتبارات خوبی از سازمان برنامه و بودجه دریافت نمود که همین موضوع باعث انجام کارهای مهمی همچون بهره برداری از پل تولیدگران بعد از 4 سال، پل تولایی ابتکاری رخ داد که دهداری و راه آهن به صورت مشترک وضعیت آن را سامان دهند، مرمت پل سولیران بعد 7 سال که به سبب تردد ترک خورده بود.
وی به اقدامات در حوزه بهداشت نیز پرداخت و گفت: بیمارستان 12 بهمن شهرقدس با 40 تخت خواب جوابگوی جمعیت 400هزار نفری شهرستان قدس نبود که درهمین راستابیمارستان 160 تخت خوابی را پی گیری نموده ایم و مرکز دیالیز امام علی (ع) نیز که در اغتشاشات از بیین رفته بود نیز از دوباره احداث خواهد شد و بخشی مراحل پروژه پیش رفته است و همچنین بحث استقرار ادارات خدمات رسان هلال احمر مصوبه آن اخذ شده و بحث اورژانس هوایی نیز که شهردار محترم زحمت کشیده اند عملی میشود.
وی یادآور شد: طبق هماهنگی های انجام شده مقرر گردیده که بیمارستان 200 تخت خوابی که زمین آن از طرف شورا و شهردار مشخص شده به وسیله بخش خصوصی با تمامی امکانات احداث گردد.
وی به بحث صرفه جویی در مصارف آب،گاز و برق نیز پرداخت و گفت:اکثر شهرستان های استان تهران با مشکل در زمینه آب، برق و گاز مواجه هستند و شهرستان قدس نیز از این موضوع مستثنی نیست و امیدواریم که ادارات خدمات رسان با طرحهای خود به مشکلات مردم توجه ویژه داشته باشیم.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group