سحرنگار

شهریار-تعامل و همکاری مدیریت شهری با دستگاه قضاء می تواند در ارتقاء سلامت اداری، خدمات رسانی و رضایت مندی شهروندان نقش مهم و موثری داشته باشد.

سحرنگار-به گزارش واحد خبر واطلاع رسانی مدیریت ارتباطات:مهندس بهروز کاویانی شهردار شهریار که به همراه رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر بمناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه و یاد و خاطر شهید بهشتی و ۷۲ تن از شهدای هفتم تیر ماه در دفتر دادستان محترم عمومی وانقلاب ،ر ئیس محترم دادگستری شهرستان شهریار و معاون محترم قضایی دادگستری حضور یافته بود با اشاره به ضرورت تعامل و همکاری مدیریت شهری با دستگاه قضاء گفت: ارتقاء خدمات رسانی و جلب رضایت مندی مردم و احقاق حقوق شهروندان نتیجه این همکاری است.
شهردار شهریار با تاکید بر قانون مداری و سلامت اداری به عنوان مطالبه به حق شهروندان گفت: جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و برخورد با متخلفان، برنامه ریزی فرهنگی، اجتماعی و آموزشی برای جلوگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی  از جمله زمینه های همکاری شهرداری و دستگاه قضاءمی باشد.
مهندس کاویانی اتمام پروژه های نیمه کاره عمرانی، خدماتی و ورزشی را از اولویت های کاری شهرداری در سالجاری عنوان کرد و افزود : با همکاری دستگاه های شهرستانی و استانی و تعامل شورای اسلامی شهر و همکاری شهروندان اجرا و تکمیل پروژه های شهری با شتاب بیشتر پیگیری خواهد شد.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group