سحرنگار

ایرنا نوشت: رئیس قوه قضاییه گفت: شوراهای شهر و روستا باید اولین سد در مقابل زمین خواران، رانتخواران و تخریب کنندگان محیط زیست و کسانی که حقوق عامه را ضایع می کنند باشند، دادستانی و قوه قضاییه آخرین مرحله است.

قدس- فرماندار شهرستان قدس گفت: جلسات شورای اداری شهرستان قدس را بنابه درخواست امام جمعه محترم و مطالبات مردمی بعد ظهر برگزار خواهیم نمود تا ادارات خدمات رسان فرصت کافی برای رسیدگی به درخواست های مردم داشته باشند.

قدس- نماینده مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد گفت: مشکل آسیب های مربوط به نظام اداری که از ادوار گذشته به ارث رسیده است امروز به عنوان معضلی تبدیل شده و انتظارات مردم در حوزه اداری برآورد نشده است.

شهریار-مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار به مناسبت هفته قوه قضائیه با رئیس مجتمع قضایی جنوب غرب استان تهران و رئیس دادسرای نظامی این مجتمع دیدار و گفتگو کرد. 
شهریار-تعامل و همکاری مدیریت شهری با دستگاه قضاء می تواند در ارتقاء سلامت اداری، خدمات رسانی و رضایت مندی شهروندان نقش مهم و موثری داشته باشد.

شهریار-فرماندار شهرستان شهریار با تاکید بر اینکه روسای ادارات و مدیران دستگاه ها می بایست به مشکلات مردم گوش فرا دهند و از اقدام کردن برای موارد سفارش شده پرهیز کنندگفت: مواردی چون قطار شهری، مسئله شهرک صنعتی، پل ورودی دپو، اب شرب، بمارستان امام خمینی و رسیدگی و حمایت از تولیدکنندگان از مهم ترین مسائلی است که باید در دستور کار قرار بگیرد.

 سپاه پاسداران در بیانیه‌ای به‌مناسبت روز جهانی قدس، سردار حاج قاسم سلیمانی را "شهید قدس" و معمار توانمندسازی جبهه مقاومت برای آزادی بیت‌المقدس و ملت مظلوم فلسطین و محو رژیم غاصب صهیونیستی از صفحه روزگار دانست.

 

وزیر دفاع تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران در دفاع از منافع و امنیت ملی خود به هر دشمن متجاوزی پاسخی سریع، قاطع و دندان شکن خواهد داد.

 

ایران در دفاع از امنیت خودبه هردشمن متجاوزی پاسخ دندان شکن می دهد

نمایندگان مورد محبت شورا ، اجازه الحاق یک تبصره به قانون انتخابات را بدهند/شورای نگهبان در زمان بررسی صلاحیت‌ها، زمان کافی برای راستی‌آزمایی گزارش‌ها ندارد

اعتبار نامه دکتر حسین حق وردی نماینده منتخب مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در فرمانداری شهریار اعطاء شد.

لیلا واثقی از کسب رتبه دوم شهرستان قدس در کارگروه اشتغال در سطح استان تهران خبرداد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، لیلا واثقی فرماندار قدس در اولین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت: سال نو و بهار ۹۹ مقارن با اعیاد مبارک شعبان و رجب بود که متاسفانه بدلیل شیوع ویروس کرونا مردم نتوانستند با حضور در محافل این اعیاد رو جشن بگیرند و در فضای مجازی این اعیاد برگزار شد.

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group