سحرنگار

قدس-رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس از اجرای عملیات ضدعفونی و گندزدایی دفتر الکترونیکی قضایی شهرستان قدس توسط نیروهای ایستگاه شماره یک این سازمان خبر داد.

سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، محسن همیانی درباره ضدعفونی اماکن عمومی توسط نیروهای سازمان آتش نشانی شهرداری قدس گفت: با توجه به افزایش موج شیوع ویروس کرونا در کشور و بر اساس تصمیم ستاد مقابله با این بیماری، ضدعفونی اماکن عمومی در دستور کار این سازمان قرار گرفته است‌.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس افزود: اماکن عمومی نظیر ادارات، مراکز درمانی و... به دلیل ازدحام جمعیت جزو اماکن پرخطر در سرایت ویروس کرونا محسوب می شوند، از این رو ضدعفونی و گندزدایی این مکان ها بسیار حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه سازمان آتش نشانی از آغاز شیوع کرونا، علاوه بر مراکز مختلف شهرداری، عملیات ضدعفونی اماکن و مراکز مختلف اداری، خدماتی و درمانی را اجرایی نموده است، تصریح کرد: در ادامه این روند، نیروهای ایستگاه یک سازمان آتش نشانی شهرداری قدس اقدام به ضدعفونی دفتر الکترونیکی قضایی شهرستان قدس که از مکان های پرازدحام می باشد، کردند.

 

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group