سحرنگار

قدس-رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قدس گفت: اقدامات مربوط به سرویس و تعمیر ماشین آلات واحد خدمات موتوری سازمان در راستای نگهداری بهینه ناوگان توسط پرسنل فنی و در داخل سازمان انجام می پذیرد.
سحرنگار-به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، ناصر رجبیان در تشریح وضعیت ارائه خدمات واحد موتوری این سازمان اظهار کرد: در حوزه تعمیر و نگهداری ماشین‌آلات و واحد موتوری سازمان، اقدامات به صورت روزانه و روتین انجام می‌پذیرد. سعی بر آن است تمامی اقدامات فنی و نگهداری ماشین آلات تا حداکثر امکان درون سازمان صورت پذیرد و در غیر این صورت فرد متخصص از بیرون مجموعه برای اقدام مربوطه تحت نظارت سازمان کار می کند، زیرا ماشین‌آلات به هیچ عنوان برای تعمیرات به بیرون انتقال نمی یابد.
به گفته رجبیان، تعميرگاه سازمان به دليل اهميت و حساسيت موضوع خدمات رساني شهري و التزام به تعهدات سازمان در خصوص تامين ماشين آلا‌ت خدمات شهري و اجرای پروژه های عمرانی بايستي هميشه فعال و پويا باشد.
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قدس تصریح کرد: سازمان مدیریت پسماند در راستای خدمات رسانی به شهروندان همکاری مطلوبی در حوزه ترابری و ماشین‌آلات با معاونت خدمات شهری و معاونت امور زیربنایی و ترافیک دارد و برای اجرای فعالیت‌های خدماتی و عمرانی ناوگان لجستیک سازمان در اختیار واحد مربوطه قرار می‌گیرد.
وی خاطرنشان کرد: واحد خدمات موتوری با بهره گیری از عوامل فنی و کارگاهی خود در زمینه های مختلف مکانیکی و سرویس کاری در شیفت های مختلف کاری در حال ارائه خدمات می باشد.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group