سحرنگار

قدس-رییس جدید شورای اسلامی شهرقدس گفت: رویکرد شورای پنجم امسال باید مطالبه گری از مسئولان استانی و وصول مطالبات شهر قدس باشد.

سحرنگار-داود گرجی در جلسه رسمی ۲۷۰ شورای اسلامی شهرقدس دقایقی پس از انتخاب بعنوان رییس شورا، گفت: از حسن اعتماد تمام همکاران که در سال پایانی شورا به بنده حقیر داشتند کمال تشکر را دارم.

وی افزود: از روسا، نواب رییس و اعضای هیات رییسه شورا در سه سال گذشته که در حد توان و ظرفیت خود خدمات بسیار خوب و ارزنده ایی به شهر ارائه کردند تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم که در سال پایانی با تعامل، همفکری و هم افزایی بیشتر، کارنامه ایی بهتر و موثرتری به جای بگذاریم.

گرجی اظهار داشت: بنده بعنوان رییس دو رویکرد برای سال پایانی شورا در نظر دارم که فقط با همکاری همه اعضا تحقق خواهد یافت، رویکرد اول افزایش بخش نظارتی شورا و رویکرد دوم مطالبه گری از مدیران شهرستانی و  استانی است چرا که اعتقاد دارم بعنوان نماینده مردم باید به نمایندگی از مردم مطالبه گر باشیم از همه نهادها و دستگاه‌ها در راستای وظایفی که در قبال مردم دارند.

رییس جدید شورای اسلامی شهرقدس گفت: به دلیل اینکه سال آینده انتخابات شورای دوره ششم را پیش رو داریم قطعا عملکرد ما با حساسیت بیشتری مورد نقد قرار خواهد گرفت لذا باید با نظارت بیشتر وجلوگیری از تفرقه و کارشکنی  تعامل بیشتری ایجاد کنیم و حمایت از مدیریت شهری را در دستور کار قرار دهیم تا  شورای پنجم را با کارنامه قابل قبولی پایان برسانیم.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group