سحرنگار

عملکرد مهندس غفاری شهردار جوان رباط‌کریم در ۵ ماه گذشته از تصدی وی در راس مدیریت شهری دیار کهن رباط‌کریم، توام با تجربه و تلاش روزافزون توام بوده است که امروز حاصل آن مورد رضایتمندی شهروندان و مسئولین استانی و شهرستانی قرار دارد.

 

 

عملیات کاشت ۲۵۰۰بوته گل رُز مخملی در بلوار شهید مدرس فاز یک اندیشه به همت سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری صورت گرفت.

 

 

شهریار - آزمون تخصصی آتش نشانان غرب استان تهران آنچه یک آتش نشان باید بداند در شهرستان شهریار برگزار شد

قدس-کاظمی صیاد معاون خدمات شهری شهرداری قدس از اجرای مستمر عملیات جمع‌آوری و انتقال نخاله‌های ساختمانی از سطح معابر و اراضی شهرقدس خبر داد.

قدس -مهندس مختاری شهردار قدس با اشاره به برنامه‌ریزی و فعالیت در جهت تبدیل شدن بوستان‌ آب‌شن شهرقدس به یکی از قطب‌های گردشگری و اوقات فراغت در غرب استان تهران، گفت: بزرگترین فرش گل منطقه با استفاده از ۵۳ هزار اصله انواع گل دائمی و فصلی در طرحی زیبا و چشم‌نواز در بوستان آب‌شن شهرقدس اجرا و گسترده شده است.

قدس-رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قدس گفت: اقدامات مربوط به سرویس و تعمیر ماشین آلات واحد خدمات موتوری سازمان در راستای نگهداری بهینه ناوگان توسط پرسنل فنی و در داخل سازمان انجام می پذیرد.
 
قدس -اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در ارزیابی عملکرد واحد های و حوزه های تابعه خود، ورزش قدس را اداره برتر معرفی کرد.


شهریار-دکتر مسلم خانی رییس هیات مدیره ومدیرعامل شرکت عمران وجمعی از  مدیران وکارشناسان این شرکت از پروژه های مشارکتی  شرکت عمران در شهر اندیشه  بازدید نمودند.

قدس-رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس از اجرای عملیات ضدعفونی و گندزدایی دفتر الکترونیکی قضایی شهرستان قدس توسط نیروهای ایستگاه شماره یک این سازمان خبر داد.


سحرنگار-به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد با عنایت به فعالیتهای روابط عمومی های شهرستان های استان تهران در سال 1398 که محور ارزیابی حضور در نشست های مشترک استانی در طول سال، آمار کمی و کیفی ارسال اخبار به پایگاه اطلاع رسانی استانداری و کانال اخبار شهرداری های استان، کیفیت پایگاه اطلاع رسانی شهرداری ها طبق شاخص های تخصصی و تعامل با اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بوده است.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group