سحرنگار


سحرنگار - پرسنل خدوم خدمات شهری شهرداری ملارد با خودروهای مکانیزه نسبت به جمع آوری نخاله های سطح شهر اقدام نمودند

 


قدس - در راستای اجرای دستورات مهندس شهلی شهردار قدس مبنی بر اصلاح و تأمین روشنایی معابر و بوستان‌های شهرقدس، بوستان‌ها و معابری که پیش از این از روشنایی کافی برخوردار نبودند، یکی پس از دیگری توسط اداره زیباسازی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری قدس روشن می‌شوند.

 

 

سحرنگار -به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری اندیشه،مدیریت حمل و نقل عمومی و ترافیک شهرداری اندیشه از آغاز طرح ایمن سازی خیابانهای سطح شهر با هدف جلوگیری از سبقت های غیرمجاز و تصادفات خبرداد.

 


سحرنگار -محمدرضا شمسایی، سرپرست شهرداری باغستان از تداوم طرح‌های نظافت عمومی معابر شهر باغستان خبر داد .

 


قدس - به مناسبت فرارسیدن هفتم تیرماه، سالروز شهادت آیت‌الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران صدیق امام خمینی(ره) به دست منافقین کوردل و گرامیداشت روز قوه قضائیه، شهردار قدس به‌ همراه اعضای شورای اسلامی و رئیس اداره حراست شهرداری با دادستان و رئیس دادگستری شهرستان قدس دیدار کردند.

 


شهریار - شهردار وایین از تسطیح و جمع آوری نخاله ها برای جلوگیری از ایجاد مشکل و آلودگی محیطی با همکاری معاونت خدمات شهر خبر داد؛

 

 

شهریار - محمدصادق کولیوند شهردار شهریار ضمن تشریح وضعیت کنونی میدان مرکزی میوه و تره بار شهریار گفت :ساماندهی و رفع مشکلات میدان مرکزی میوه و تره بار مستلزم هماهنگی، همدلی و همفکری همه دستگاه ها و ارگان های ذی ربط است.

 

عملکرد مهندس غفاری شهردار جوان رباط‌کریم در ۵ ماه گذشته از تصدی وی در راس مدیریت شهری دیار کهن رباط‌کریم، توام با تجربه و تلاش روزافزون توام بوده است که امروز حاصل آن مورد رضایتمندی شهروندان و مسئولین استانی و شهرستانی قرار دارد.

 

 

عملیات کاشت ۲۵۰۰بوته گل رُز مخملی در بلوار شهید مدرس فاز یک اندیشه به همت سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری صورت گرفت.

 

 

شهریار - آزمون تخصصی آتش نشانان غرب استان تهران آنچه یک آتش نشان باید بداند در شهرستان شهریار برگزار شد

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group